Waga produktu: 0.12 kg
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: Alva

Dezodorant KRISTALL NEUTRAL przeznaczony jest do skóry normalnej, wrażliwej i alergicznej. Kryształ pozostawia na skórze delikatną mineralną warstwę, która stanowi skuteczną ochronę przed poceniem nawet do 24 godzin! Opakowanie wystarcza nawet na rok codziennego stosowania! Dezodoranty w krysztale Alva stanowią idealne rozwiązanie dla alergików. Błonka minerałowa z delikatnym nalotem nawilża skórę i udaremnia rozmnażanie się bakterii wytwarzających nieprzyjemny zapach. Działanie utrzymuje się nawet do 24 godzin, co umożliwia uprawianie sportu czy imprezowanie bez kłopotliwych plam pod pachami. Dezodoranty w krysztale Alva stanowią idealne rozwiązanie dla alergików.

Nie zawierają alkoholu, perfum, związków chloru ani konserwantów.

Stanowią doskonałą ochronę przed poceniem się, ich kształt doskonale dopasowuje się do skóry, a długie działanie oraz wysoka skuteczność pozwalają zakwalifikować je do absolutnych faworytów. Produkowane przez Alvę dezodoranty w krysztale składają się z ałunu amonowego bądź potasowego, który znajduje zastosowanie również w medycynie

 Dezodoranty Alva w krysztale są obecne na rynku od 1994 roku

 Do dziś nie został zgłoszony ani jeden przypadek reakcji alergicznej. Ze względu na umiejscowienie węzłów chłonnych, obszar pod pachami jest wyjątkowo wrażliwy, dlatego też Alva rezygnuje z dodatków zapachowych. Ałuny stosowane przez Alvę nie są mieszane ze związkami aluminiowo-chlorowymi używanymi w konwencjonalnych dezodorantach.

Sposób użycia: Przed użyciem należy zwilżyć kryształ zimną wodą. Aplikować delikatnie na umytą i wilgotną skórę. Po zastosowaniu pozostawić kryształ do wyschnięcia!

Ilość : 90 g

Skład: ałun amonowy.

Informacje dodatkowe: Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, tensydów, syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Nie testowany na zwierzętach. Produkt wegański.

Producent: Alva naturkosmetik gmbh, Niemcy