Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: EDL-Etamine-du-Lys

Dermo hypoalergiczny uniwersalny koncentrat do czyszczenia i sprzątania wszelkich powierzchni użytkowych w domu. Dla alergików, osób o wrażliwej skórze, w otoczeniu dzieci. Z organiczną wodą kwiatową z nagietka o działaniu łagodzącym. Bardzo wydajny.

Nie zawiera alergenów - był testowany w tym zakresie w akredytowanym laboratorium COFRAC, norma CE 648/2004.

Nie zawiera:

syntetycznych zapachów i barwników, składników pochodzenia petrochemicznego, modyfikowanych genetycznie ani karcenogennych (rakotwórczych).

Prawie pozbawiony zapachu - bardzo delikatny naturalny zapach pochodzi z wody nagietkowej.

produkt ekologiczny certyfikowany przez Ecocert Greenlife F32600

produkt nie testowany na zwierzętach zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego optymalnie biodegradowalny opakowanie nadające się do recyklingu

Sposób użycia: Jako koncentrat: parę kropli na mokrą gąbkę. Nie wymaga spłukiwania poza powierzchniami, które mają kontakt z żywnością (te należy spłukać wodą). Jako przygotowany z koncentratu płyn do czyszczenia: 20 ml płynu (2 nakrętki; nakrętka = 10 ml płynu) na 3-5 l wody. Nie wymaga spłukiwania.

Skład: > 30% woda 5 do 15% surfaktanty niejonowe (na bazie cukrów, kokosa i słonecznika) < 5% surfaktanty anionowe (na bazie kokosa i nasion palmy) zawiera także: organiczną wodę kwiatową z bio nagietka, trisodium carboxymethyl alaninate (czynnik odkamieniający), sodium hydroxymethylglycinate (konserwant), zapach w 100% naturalny

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu.

Pojemność: 500ml. z miarką w nakrętce 10 ml