Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 0.87 l
Cena jednostkowa: 51.61 PLN
EAN: 3538395235501
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: EDL-Etamine-du-Lys

EDL Etamine du Lys certyfikowany żel do zmywarki All-in-One - Wszystko-w-Jednym o formule bezzapachowej.

Pierwszy na rynku eko certyfikowany przez Ecocert żel do zmywarki o formule ALL-in-One, czyli wszystko-w-jednym. Bezzapachowy i w 100% pochodzenia roślinnego. Na ok. 43 cykle zmywania.

Doskonale myje naczynia bez konieczności stosowania soli i nabłyszczacza do zmywarki. Wyjątkowo skuteczny - naturalna baza myjąca z pszenicy połączonej z karboksymetyloinuliną sodową z cykorii gwarantuje skuteczne mycie naczyń w zmywarce bez pozostawienia smug. 

Żel ma formułę odpowiednią do skutecznego mycia ciężkich zabrudzeń, składniki zapobiegające osadzaniu się kamienia na naczyniach i w zmywarce oraz wspomagające mycie i nabłyszczenie naczyń. Bardzo wydajny, do oszczędnego stosowania!

Żel jest produktem idealnym do stosowania w profesjonalnych zmywarkach do produktów szklanych oraz do zmywarek, gdzie należy stosować tylko płynne detergenty. Odpowiedni także do krótkich cykli zmywania w zmywarkach domowych.

Butelka w 100% wykonana z tworzywa z recyklingu.

Opakowanie: 870 ml

Produkt certyfikowany przez Ecocert Ecodetergent, zarejestrowany w Vegan Society i Cruelty Free. Wyprodukowany we Francji.

Produkt certyfikowany przez Ecocert Ecodetergent, zarejestrowany w Vegan Society i Cruelty Free. Wyprodukowany we Francji.

 

 • skutecznie myje naczynia bez stosowania soli i nabłyszczacza w zmywarce
 • w wygodnej butelce ze specjalną główką wygodną do aplikacji żelu do zmywarki
 • doskonale usuwa ciężkie zabrudzenia, odkamienia i zapobiega osadzaniu się kamienia oraz nabłyszcza naczynia
 • bezzapachowy
 • w 97% zawiera składniki pochodzenia naturalnego, w 100% pochodzenia roślinnego
 • posiada certyfikat Ecocert Ecodetergent
 • nie zawierają fosforanów ani składników pochodzenia petrochemicznego
 • optymalnie biodegradowalny i bezpieczny dla ekologicznych szamb
 • opakowanie wystarcza na ok 43 cykle zmywania

Sposób użycia:

1. Przed użyciem żelu odkręć główkę butelki i zdejmij nakładkę zabezpieczającą butelkę żelu. Następnie zakręć główkę butelki - żel jest gotowy do użycia.

2. Ostrożnie naciskając butelkę wlej ok 20 ml żelu do przegródki na detergent w swojej zmywarce. Możesz zwiększyć ilość żelu, jeśli naczynia są bardzo brudne, a zmywarka pełna, ale zalecamy tutaj oszczędność w dozowaniu i najpierw sprawdzenie skuteczności zmywania przy małej dawce żelu - żel jest bardzo wydajny i może się mocno pienić. Skuteczny od temperatury 45 stopni C.

3. Włącz zmywarkę i umyj ręce, jeśli miały kontakt z żelem.

W zmywarce nie należy myć naczyń delikatnych - np. porcelany, kryształów, naczyń ręcznie malowanych, złoconych i srebrzonych, z drewna, srebra, miedzi, aluminium.

W rejonach o bardzo twardej wodzie zaleca się stosowanie programu zmywania o temperaturze 65 st. C i/ lub dodania odrobiny soli i nabłyszczacza do zmywarki.

Zawsze myj ręce po kontakcie z produktem oraz chroń twarz i oczy - patrz ostrzeżenia! 

Skład: 

 • <5% : surfaktanty niejonowe
 • zawiera także : wodę, sekwestranty, sole węglanowe, środek odkamieniający, zagęstnik.

100% wszystkich składników pochodzenia naturalnego.

Ostrzeżenie: UWAGA! produkt drażniący! Może powodować poważne podrażnienia oczu! Po użyciu dokładnie umyć ręce! Chronić oczy i twarz przed ewentualnym kontaktem z produktem. W przypadku dostania się do oczu : niezwłocznie płukać oczy przez kilka minut dużą ilością wody; wyjąć szkła kontaktowe, jeśli się nosi i łatwo je można wyjąć, oraz kontynuować płukanie oczu. Jeśli podrażnienie oczu nie ustaje - natychmiast skonsultować się z lekarzem i okazać mu opakowanie produktu. 

W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i okazać lekarzowi opakowanie produktu.

Produkt zawiera subtilizinę. Może powodować reakcję alergiczną. Przed użyciem produktu uważnie przeczytaj jego instrukcję obsługi i pozostaw ją dostępną przez cały czas stosowania produktu.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz w temperaturze nie przekraczającej 40 st. Celsjusza. 

Producent: EDL - Etamine du Lys  Francja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...