Wczytuję dane...
Model: EDL 930220
Zawartość opakowania: 1 l
Cena jednostkowa: 45.00 PLN
EAN: 3538399303206
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: EDL-Etamine du Lys

EDL Etamine du Lys Dermo hipoalergiczny płyn do prania dla alergików, dzieci i osób o wrażliwej skórze.

Etamine du Lys Dermo to linia 3 certyfikowanych przez Ecocert Ecodetergent hipoalergicznych produktów do prania, płukania oraz mycia naczyń i rąk o ultra łagodnych, ale bardzo skutecznych formułach opracowanych we własnym laboratorium marki, bez alergenów, bez konserwantów, bez enzymów i bez dodatków zapachowych, stworzona dla osób o wrażliwej skórze i borykających się z alergiami oraz dla dzieci.

Hipoalergiczny płyn do prania Dermo dla alergików, dzieci i osób o wrażliwej skórze zawiera organiczną wodę kwiatową z malwy o działaniu łagodzącym oraz ekstrakt ze słodkich migdałów z Prowansji. Jest skuteczny w pełnym zakresie temperatur i twardości wody. Do pralki i prania ręcznego. Do prania każdych tkanin: białych i kolorowych oraz dziecięcych, delikatnych i wełny. Przeznaczony szczególnie dla skóry wrażliwej, delikatnej i alergicznej.

Nie zawiera alergenów - był testowany w tym zakresie w akredytowanym laboratorium COFRAC, norma CE 648/2004. Nie zawiera: dodatków zapachowych i barwników, składników pochodzenia petrochemicznego, modyfikowanych genetycznie ani karcenogennych (rakotwórczych).

1 litr płynu wystarcza średnio na 20 prań w pralce i 60 prań ręcznych. Bardzo delikatny naturalny zapach pochodzi tylko z roślinnych naturalnych składników.

  • produkt ekologiczny certyfikowany przez Ecocert Greenlife F32600
  • produkt nie testowany na zwierzętach
  • zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego
  • optymalnie biodegradowalny
  • opakowanie nadające się do recyklingu
  • 1 l płynu wystarcza na 20 prań

ERMO - NAJLEPSZY EKO PRODUKT 2023 w teście konsumenckim

Płyn do prania Dermo EDL Etamine du Lys został uznany za najlepszy produkt ekologiczny 2023 roku w specjalnym teście konsumenckim przeprowadzanym we Francji na grupie 100 użytkowników.

Oto niektóre z opinii konsumentów testujących płyn do prania Dermo Etamine du Lys uzyskane podczas badania:

„Dobry detergent przeznaczony do skóry wrażliwej lub alergicznej o zaskakującej i łatwo rozpuszczającej się w wodzie konsystencji. Niska zawartość środków niejonowych lub anionowych, co jest plusem. Praca nad naturalnym aspektem produktu jest dobrze przeprowadzona od początku do końca: nie ma dodatków zapachowych, jest tylko tylko dyskretny zapach mydła, bez barwników, niekremowa konsystencja, wegańskie podejście wolne od okrucieństwa, a pościel jest czysta, nie pachnie niczym szczególnym. Butelka pozostaje czysta, ponieważ niegęsta konsystencja pozwala dobrze dozować detergent do pralki. Butelka jest do wielokrotnego napełniania i wyraźnie pokazuje pozostałą ilość płynu na boku butelki. Butelka jest cienka i lekka, łatwa do przechowywania.

"Trochę trudno znaleźć neutralne środki piorące, ten ma nienaganny skład, jest idealny dla całej rodziny łącznie z niemowlętami i kobietami w ciąży, dobrze pierze ubrania nawet w niskich temperaturach a dla lubiących pranie z zapachem można dodać np. 10 kropli prawdziwego olejku eterycznego z lawendy do bębna, a wtedy pranie wyjdzie pachnące lawendą”.

Sposób użycia:

Pranie ręczne: 30 ml płynu na 5 l wody w zależności od twardości wody: 25 ml dla wody miękkiej i średniej; do 50 ml dla twardej.

Pralka: 30 do 70 ml płynu* (1-2 nakrętki; nakrętka = 30 ml płynu) w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia prania: 30 ml dla wody miękkiej, 45 ml średniej; do 60-70 ml dla wody twardej i bardzo brudnego prania.

* zalecane dozowanie na 4,5 kg suchego prania.

Płyn optymalnie skuteczny w zakresie temperatur: 30°/60°/90°.

Aby szanować środowisko, zawsze włączaj pralkę przy pełnym załadunku, preferuj cykle prania w niskiej temperaturze i postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi dozowania pralki i prania swoich tkanin.

Skład:

  • 5 do 15%: mydła roślinne
  • < 5% surfaktanty niejonowe i anionowe
  • zawiera także: wodę, alkohol roślinny, sekwestranty, organiczną wodę kwiatową z bio malwy***, regulator kwasowości, hydroglicerynowy ekstrakt ze słodkich migdałów z Prowansji***, rozpuszczalnik (olejek eteryczny z rozmarynu)

***0,15% wszystkich składników pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych

Ostrzeżenie. Przestrzegaj ostrzeżeń i instrukcji stosowania preparatu.

UWAGA. Produkt może powodować poważne podrażnienie oczu.

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu.

 

Pojemność: 1 l z miarką w nakrętce 30 ml

Produkt certyfikowany przez:

Producent: EDL - Etamine du Lys  Francja

Polecamy