Wczytuję dane...
Model: EDL 930220
Waga produktu: 1. kg
EAN: 3538394930223
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: EDL-Etamine-du-Lys

Hypoalergiczny płyn do prania dla alergików, dzieci i osób o wrażliwej skórze z organiczną wodą kwiatową z nagietka o działaniu łagodzącym. Skuteczny w pełnym zakresie temperatur i twardości wody. Do pralki i prania ręcznego. Do prania każdych tkanin:

białych i kolorowych oraz dziecięcych, delikatnych i wełny.

Przeznaczony szczególnie dla skóry wrażliwej, delikatnej i alergicznej.

Nie zawiera alergenów - był testowany w tym zakresie w akredytowanym laboratorium COFRAC, norma CE 648/2004.

Nie zawiera:

syntetycznych zapachów i barwników,

składników pochodzenia petrochemicznego,

modyfikowanych genetycznie ani karcenogennych (rakotwórczych).

1 litr płynu wystarcza średnio na 22 prania w pralce i 66 prań ręcznych.

Bardzo delikatny naturalny zapach pochodzi z wody nagietkowej.

produkt ekologiczny certyfikowany przez Ecocert Greenlife F32600 produkt nie testowany na zwierzętach zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego optymalnie biodegradowalny opakowanie nadające się do recyklingu

Sposób użycia:

Pranie ręczne i pranie wstepne w pralce: 15-30 ml płynu na 5 l wody w zależności od twardości wody: 25 ml dla wody miękkiej i średniej; do 50 ml dla twardej.

Pralka: 30 do 60 ml płynu* (1-2 nakrętki; nakrętka = 30 ml płynu) w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia prania: 30 ml dla wody miękkiej, 45 ml średniej; do 60 ml dla wody twardej.

* zalecane dozowanie na 4,5 kg suchego prania.

Skład: > 30% woda 5 do 15% surfaktanty niejonowe (na bazie cukrów, kokosa i słonecznika) < 5% mydło roślinne i surfaktanty anionowe (na bazie kokosa i nasion palmy) zawiera także: organiczną wodę kwiatową z bio nagietka, trisodium carboxymethyl alaninate (czynnik odkamieniający), sodium hydroxymethylglycinate (konserwant), zapach w 100% naturalny

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu.

Pojemność: 1 l z miarką w nakrętce 30 ml

Produkt certyfikowany przez:

Producent: EDL - Etamine du Lys  Francja