Wczytuję dane...
Model: ECZ02577
Waga produktu: 0.5 kg
EAN: 5060101530306
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Ecozone

Uniwersalny płyn do czyszczenia w postaci spray'u . Produkt w całości pochodzenia roślinnego, zawiera w swoim składzie olejki eteryczne. Nie zawiera barwników i alergenów. Idealnie nadaje się do czyszczenia blatów i powierzchni kuchennych. 

Wolny od ...
• zapachów i barwników syntetycznych
• produktów petrochemicznych
• alergenów
• sztucznych konserwantów

Zabija 99.9% bakterii włączając gronkowiec i H1N1. Nasz wielo-powierzchniowy środek czyszczący jest świetny. Wykorzystuje naturalne ekstrakty roślinne, aby czyścić i chronić powierzchnie zabijając 99.9% bakterii. Usuwa tłuszcz i brud z prawie wszystkich domowych powierzchni.

Uniwersalny środek czyszczący Ecozone jest łatwy w użyciu. Po prostu rozpyl na powierzchnię z 15-30 cm a potem zetrzyj mokrą szmatką. Łatwe!

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami, a jeśli nastąpi spłukać niezwłocznie dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem jeśli jakiekolwiek symptomy się utrzymują. Unikać kontaktu ze skórą. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

Składniki: C12-18 Alcohol Ethoxylate, Benzalkonium Chloride, Didecyldimethylammonium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid.

Bezpieczny dla szamb.

Producent: Ecozone