Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Ecozone

Środek do czyszczenia toalet to naturalny, ale bardzo skuteczny sposób na utrzymanie porządku w toalecie. 

Produkt w całości pochodzenia roślinnego, zawiera w swoim składzie olejki eteryczne. Nie zawiera barwników i alergenów.

Wolny od…

Syntetycznych zapachów i barwników,

produktów petrochemicznych, alergenów,

sztucznych konserwantów,

testów na zwierzętach.

Nasz Środek czyszczący toalety Wolny od… Syntetycznych zapachów i barwników, produktów petrochemicznych, alergenów, sztucznych konserwantów, testów na zwierzętach. Nasz środek czyszczący toalety wykorzystuje naturalne ekstrakty roślinne aby z łatwością czyścić toalety. Jego silna formuła pomaga wyczyścić przebarwienia i usunąć osad kamienny. Środek czyszczący toalety Ecozone jest łatwy w użyciu. Po prostu podnieś deskę sedesową i polej równomiernie pod brzegiem toalety.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami, a jeśli nastąpi spłukać niezwłocznie dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem jeśli jakiekolwiek symptomy się utrzymują. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku połknięcia konieczna jest porada medyczna.

Przechowywać w pozycji stojącej w chłodnym, suchym miejscu. Środek czyszczący toalety Ecozone jest łatwy w użyciu.

Po prostu podnieś deskę sedesową i polej równomiernie pod brzegiem toalety. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami, a jeśli nastąpi spłukać niezwłocznie dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem jeśli jakiekolwiek symptomy się utrzymują. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku połknięcia konieczna jest porada medyczna.

Przechowywać w pozycji stojącej w chłodnym, suchym miejscu.

Uwaga! Powoduje poważne podrażnienie oczu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie spłukiwać wodą przez kilka minut. Jeśli występują i jest to łatwe usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować spłukiwanie.

Składniki: Aqua, Citric Acid, Deceth-8, Xanthan Gum, Colour (CI 42090), Perfume

CERTYFIKATY

Ilość: 750 ml.

Producent: Ecozone