Wczytuję dane...
Model: FIT 52408
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Fitne

Na przemianę materii, wytwarzanie energii i utrzymanie wydajności w tkance mięśniowej. Magnez jest minerałem ważnym dla funkcjonowania mięśni, szczególnie serca.

Magnez jest minerałem ważnym dla funkcjonowania mięśni, a szczególnie serca. Przy obciążeniu organizmu i w sytuacjach stresowych wskazane jest uzupełnienie poziomu magnezu w organizmie ze względu na jego podwyższone zapotrzebowanie. Żeby codziennie być wydajnym trzeba być w stanie wytworzyć wystarczającą ilość energii i właśnie główną funkcją magnezu jest aktywizacja licznych enzymów, sterujących przemianą materii i wytwarzaniem energii. Witamina E jest ważna dla zachowania sprawności umysłowej i fizycznej. Jest częścią składową sił odpornościowych organizmu i jest konieczna dla prawidłowego funkcjonowania mięśni.

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

Wskazówki:

Zalecana dawka dzienna nie może być przekroczona. Środki uzupełniające nie powinny zastępować normalnego pożywienia. Chronić przed dziećmi.

Ilość: 60 kapsułek

Skład: tlenek magnezu z wody morskiej, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki), naturalny d-alpha tocopherol z soi, środek oddzielający:sole magnezowe jadalnych kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca celuloza mikrokrystaliczna.

 Skład

 w dawce dziennej
(= 1 kapsułka)

 % zalecanej dawki 
 dziennej

 Magnez
 witamina E

 300 mg
 12 mg α-TE

 80
 100

 

Producent: LOGOCOS Naturkosmetik AG, Niemcy