Wczytuję dane...
Model: BG-61917
Zawartość opakowania: 14 szt.
Cena jednostkowa: 0.96 PLN
EAN: 0782126003027
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Natracare

Grube i długie wkładki higieniczne bez skrzydełek

 Bardzo delikatne, tylko z naturalnych materiałów, dzięki powłoce Extra Soft dają uczucie świeżości i suchości. Biodegradowalne, nie perfumowane, nie wybielane chlorowo

Wyjątkowo miękkie podpaski higieniczne, zapewniają komfort i bezpieczeństwo w trakcie stosowania. Podpaski zostały wykonane wyłącznie z naturalnych składników oraz ekologicznej bawełny, są całkowicie wolne od chloru (w procesie bielenia), są całkowicie pozbawione substancji syntetycznych i petrochemicznych, są pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum oraz innych substancji mogących wywoływać alergie lub podrażnienia, są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO, w ponad 95% są biodegradowalne. Podpaski są testowane dermatologicznie i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień.

Sposób użycia: oderwij tylne zabezpieczenie podpaski, przyklej podpaskę do bielizny.

Wskazówki: dzięki segregacji, produkt jest kompostowany w odpowiednich warunkach. Podpaski są certyfikowane przez USDA Certified Biobased Product i zostały zatwierdzone zgodnie ze standardami Vegetarian Society.

Skład podpaski: powłoka z miękkiej bawełny ekologicznej, chłonny i oddychający naturalny rdzeń, podkład ze skrobi wodoodpornej, nietoksycznego kleju.

Osłonka: papier bezchlorowy
Opakowanie: torba z materiałów roślinnych biodegradowalnych w kompostowniach przemysłowych

Producent: Bodywise (UK) Ltd, Wielka Brytania. Wyprodukowano w Szwecji.

Certyfikowane  przez: