Wczytuję dane...
Model: BG-61905
Zawartość opakowania: 20 szt.
Cena jednostkowa: 1.15 PLN
EAN: 0782126003508
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Natracare

Cienkie, wygodne i dobrze dopasowane wkładki, przeznaczone dla kobiet z problemem lekkiego nietrzymania moczu*. Zewnętrzna warstwa została wykonana z certyfikowanej bio-bawełny, zaś wkład chłonący z certyfikowanej pulpy celulozowej i skrobi roślinnej, która umożliwia skuteczne wchłanianie się moczu. 

Wkładki Day & Light nie zawierają surowców syntetycznych ani dioksyn i pestycydów, stosowanych w konwencjonalnych uprawach bawełny. Nie zawierają dodatku chemikaliów, ułatwiających absorpcję. Nie chlorowane, bezzapachowe, bez zawartości tworzyw sztucznych. 

Pakowane pojedynczo. Całkowicie biodegradowalne (zarówno pasek zabezpieczający warstwę nietoksycznego kleju, jak i opakowanie każdej pojedynczej podpaski są biodegradowalne) i mogą być kompostowane. 

* Nietrzymanie moczu powoduje podrażnienia miejsc intymnych i ogólny dyskomfort. Badania pokazują, że nawet 1/3 kobiet cierpi z powodu świądu i podrażnień wskutek kontaktu z materiałami syntetycznymi, stosowanymi do produkcji wkładek urologicznych.

Zdolność do absorpcji: 109 ml

Ilość: 20 szt.

Skład: bawełna*, celuloza*, skrobia kukurydziana, pozbawiony substancji szkodliwych klej.

* z certyfikowanych upraw ekologicznych

 

Producent: Bodywise (UK) Ltd, Wielka Brytania. Wyprodukowano w Szwecji.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...