Wczytuję dane...

Odylique by Essential care

Odylique by Essential Care unikalna organiczna pielęgnacja skóry i włosów. Naturalny, organiczny makijaż. Ręcznie robione, wegańskie kosmetyki. To potęga natury.

Odylique by essenial care  to jedna z nielicznych tak czystych, transparentnych w podejściu oraz restrykcyjnych pod względem składów marek na świecie.

Odylique by essenial care to nowe i całkowicie unikalne kosmetyki organiczne. Jest to pionierska linia kilkudziesięciu produktów do kompleksowej pielęgnacji skóry, a także wyjątkowa seria produktów dla niemowląt i ich mam. Producentem tych - jeśli nie najlepszych, to na pewno jednych z najlepszych kosmetyków naturalnych na świecie - jest brytyjska firma rodzinna Odylique by essenial care

Działając od 2003 roku, Odylique by essenial care stworzyła najbogatszą i najbardziej urozmaiconą gamę certyfikowanych organicznych produktów do pielęgnacji skóry i włosów. Posiada ponad 60 różnych preparatów, m.in. szampony, kremy nawilżające, balsamy do ust, środki chroniące przed słońcem oraz produkty dla dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów