Wczytuję dane...
Model: SAN 40270
Waga produktu: 0.12 kg
EAN: 4025089073703
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sante Naturkosmetik

Zapobiega w naturalny sposób powstawaniu tworzącego się przykrego zapachu mnożących się bakterii, bez hamowania normalnych funkcji gruczołów potowych i porów. Daje pewność długotrwałej świeżości i jest szczególnie polecany dla wrażliwej skóry.

Dezodorant oparty na właściwościach ałunu - minerału solnego, który usuwa nieprzyjemny zapach potu, jednocześnie nie wysuszjąc skóry.

Ałun (Ałun potasowy, Kalinit). Nazwa pochodzi od łac. Alunit (alumen) lub franc. alun = ałun. Siarczan potasowo-glinowy, stosowany w medycynie, kosmetyce. Deo - kryształ, który sprzedajemy jest produktem najwyższej jakości - produkt ekskluzywny! Ałun to kryształ wysokiej czystości, przez co, jako dezodorant jest dobrze tolerowany przez skórę i jednocześnie bardzo skuteczny.

Nie zostawia śladów na ubraniu, bez dodatku alkoholu, bez perfum, bez barwników, bez konserwantów, bez składników pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, bez zapachu, hypoalergiczny!

Skuteczny od pierwszej aplikacji, jego działanie utrzymuje się przez 24 godziny.

Sposób użycia: Rozpyl bezpośrednio pod pachami. Pozostaw do wchłonięcia.

Pojemność: 100 ml

Skład: Aqua (Water), Ammonium Alum, Cinnamic Acid

Produkt certyfikowany przez:

  

Informacje dodatkowe: Certyfikowany kosmetyk naturalny z częściową zawartością składników pochodzących z kontrolowanych upraw biologicznych (NaTrue*). Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, olejów mineralnych, syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Nie testowany na zwierzętach. 

Producent: LOGOCOS Naturkosmetik AG, Niemcy