Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Zawartość opakowania: 1.01 KG
Cena jednostkowa: 44.46 PLN
EAN: 4019886050609
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Proszek do prania, uniwersalny z odplamiaczem 1,01kg. BIO

Pełna moc prania zapewniająca nieskazitelną biel. Innowacyjna formuła na bazie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników roślinnych skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Wnika głęboko we włókna i usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, chroni przed szarzeniem. Naturalne substancje zapachowe nadają pranym tkaninom przyjemny zapach świeżej limonki i werbeny.

Proszek do prania wszystkich rodzajów tkanin białych i kolorowych już od 30°C z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Bardzo dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

ZASTOSOWANIE: do prania automatycznego lub ręcznego w temperaturze wody od 30 do 95 stopni. Proszek wystarcza na 22 prań przy średniej twardości wody i normalnym zabrudzeniu pranych tkanin. Przed praniem zapoznaj się z informacjami umieszonymi na metkach pranych ubrań i tkanin przez producenta, postępuj zgodnie ze wskazaniami dotyczącymi sposobu prania. DOZOWANIE: postępuj zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi w środku opakowania.

SKŁADNIKI: > 30% mydło roślinne mydło*, 15 – 30% węglan sodu, nadwęglan sodu, 5-15% węglan potasu, cytrynian trisodowy, <5% krzemian, perfumy, <5% gliceryna*, citral, limonen. * 29% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych.

Produkt certyfikowany zgodnie ze standardami Nature Care Product Standard, produkty opatrzone tym znakiem zostały dokładnie przetestowane i spełniają najwyższe standardy jakości. Składają się z wyłącznie z surowców pochodzenia naturalnego i ekologicznego. Produkt zatwierdzony przez Vegan Society jako produkt wegański. SUBSTANCJE WYWOŁUJĄCE ZAGROŻENIE: nadwęglan sodu, metakrzemian sodu, węglan sodu, węglan potasu, cytral, limonen.

NIEBEZPIECZEŃSTWO: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę.

INSTRUKACJA BEZPIECZEŃSTWA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/mydła. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

pH-Wert: 10,5 – 11,4

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...