Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 1.01 KG
Cena jednostkowa: 42.48 PLN
EAN: 4019886050708
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Ekologiczny proszek do prania, uniwersalny KOLOR 1,01kg. BIO

Do wszystkich rodzajów tkanin kolorowych we wszystkich temperaturach z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Innowacyjna formuła na bazie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników roślinnych skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Wnika głęboko we włókna i usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, chroniąc kolory. Naturalne substancje zapachowe nadają pranym tkaninom przyjemny zapach świeżej limonki i werbeny. Proszek do prania wszystkich rodzajów tkanin kolorowych już od 30°C. Bardzo dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Czy znasz już te produkty? Płyn do prania wełny i tkanin delikatnych sodasan do wszystkich wrażliwych włókien, odplamiacz do usuwania uporczywych plam oraz wybielacz i sól odplamiająca sodasan wspomagające siłę piorącą do białych tkanin oraz płyn do płukania sodasan zapewniający miękkie i pachnące pranie.

ZASTOSOWANIE: do prania automatycznego lub ręcznego w temperaturze wody od 30 do 95 stopni. Proszek wystarcza na 22 prań przy średniej twardości wody i normalnym zabrudzeniu pranych tkanin. Przed praniem zapoznaj się z informacjami umieszczonymi na metkach pranych ubrań i tkanin przez producenta, postępuj zgodnie ze wskazaniami dotyczącymi sposobu prania.

DOZOWANIE: postępuj zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi w środku opakowania.

SKŁADNIKI: > 30% mydło roślinne mydło*, 15 – 30% węglan sodu, węglan potasu, perfumy, gliceryna*, citral, limonen. * 35% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych. Produkt certyfikowany zgodnie ze standardami Nature Care Product Standard, produkty opatrzone tym znakiem zostały dokładnie przetestowane i spełniają najwyższe standardy jakości. Składają się z wyłącznie z surowców pochodzenia naturalnego i ekologicznego. Produkt został zatwierdzony przez Vegan Society jako produkt wegański i PETA Cruelty Free.

NIEBEZPIECZEŃSTWO: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę.

INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/mydła. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

MASA NETTO: 1010g. NAJLEPIEJ ZUŻYĆ: 36 m-ce od otwarcia.

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy

 
 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...