Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.1 kg
EAN: 4007547211001
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sonett

Do usuwania i wywabiania plam, zarówno do plam powierzchniowych, jak i przebarwień.Wysoce skuteczne mydło do usuwania plam powierzchniowych oraz przebarwień wywołanych przez tłuszcz, owoce, krew, atrament, tusz długopisowy, trawę, itp. Odpowiednie do wszystkich tkanin białych i o trwałych kolorach, wytworzonych z naturalnych włókien oraz mieszanych.

Przed użyciem do tkanin kolorowych zaleca się wypróbowanie trwałości barwnika w niewidocznym miejscu tkaniny.

Aby usunąć plamę, należy najpierw zwilżyć kostkę Mydła galasowego i mokrą kostką mydła potrzeć suchą tkaninę. Pozostawić na 10-15 minut do zadziałania, po czym wyprać dokładnie lub umieścić praną tkaninę w pralce i wyprać. W razie potrzeby należy powtórzyć całą procedurę.

Skład: Mydło z oleju palmowego z certyfikowanych upraw ekologicznych >30%, mydło z oleju kokosowego z certyfikowanych upraw ekologicznych 15–30%, proszek z żółci wołowej 1–5%, chlorofil, sól kuchenna <1%, tiosiarczan="" sodu="" 1="" p="">

Skład wg EC 648/2004:Sodium soap*, aqua, fel tauri siccum, sodium copper chlorophyllin, sodium chloride, sodium thiosulphate.

*certified organically grown/z kontrolowanych upraw ekologicznych

Produkt nie jest wegański: zawiera żółć wołową (1-5%).

Produkt certyfikowany przez:

    

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny. Nie zawiera surowców pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników, konserwantów czy środków zapachowych, chloru, fosforanów, wybielaczy optycznych czy składników pochodzących z martwych zwierząt. 

Producent: Sonett OHG, Niemcy