Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.3 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sonett

Główny składnik proszku (70-80%) stanowią mineralne substancje - soda i krzemiany, które zmydlają i rozpuszczają w wodzie tłuszcz z naczyń. Ponadto powodują one pęcznienie i odrywanie się pozostałości posiłków z powierzchni naczyń. Proszek nie zawiera enzymów, tensydów, fosforanów, agresywnych chlorowych wybielaczy czy petrochemicznych środków powierzchniowo-czynnych. Ulega pełnej biodegradacji.

Ważne uwagi: Proszek jest odpowiedni wyłącznie do zmywarek z ustawialnym zmiękczaniem wody.

Używając produktów SONETT należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce, tak jakby woda była o jeden przedział twardsza, niż jest w rzeczywistości.

Aby zmywanie przebiegało optymalnie należy zadbać o to, by w zmiękczaczu wody zawsze była wystarczająca ilość soli regenerującej.

Proszek nie jest odpowiedni do mycia srebra, kryształów i ręcznie malowanej porcelany.

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie wdychać pyłu powstałego z produktu.

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać i skonsultować się z lekarzem. W razie połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza pokazując opakowanie.

Dozowanie: 1-2 kopiaste łyżki stołowe (15-30 ml) na 1 zmywanie.

Waga netto: 1000g

Skład: cytrynian sodowy, metakrzemiany sodowe, poliaspartany sodowe, krzemiany sodowe, węglan sodowy.

Skład wg EC 648/2004: Sodium Citrate, Sodium Metasilicate, Sodium Silicate, Sodium Carbonate.

Produkt certyfikowany przez:

    

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny. Nie zawiera surowców pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników, konserwantów czy środków zapachowych, chloru, fosforanów, wybielaczy optycznych czy składników pochodzących z martwych zwierząt. Produkt wegański.

Producent: Sonett OHG, Niemcy