Wczytuję dane...
Waga produktu: 2.5 kg
EAN: 4007547100916
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sonett

Skoncentrowany, bezzapachowy proszek na bazie czystego mydła roślinnego, pozyskanego z oleju palmowego, rzepakowego i kokosowego. Zawarte w proszku siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego wzmacniają skuteczność mydła w rozpuszczaniu tłustych zabrudzeń.

Proszek jest odpowiedni do: prania ręcznego i automatycznego BAWEŁNY, LNU, KONOPII i TKANIN MIESZANYCH prania w temperaturach od 40° do 95°C Mydło jest najbliższą człowiekowi i przyrodzie substancją myjącą. Wyróżnia się spośród innych środków powierzchniowo-czynnych tym, że ulega natychmiastowemu rozkładowi poprzez syntezę z obecnym w wodzie wapieniem, ulegając szybkiej biodegradacji.

SYSTEM MODUŁOWY SONETT System modułowy Sonett opiera się na założeniu, że główny środek piorący, środek zmiękczający wodę i wybielacz można dozować w zależności od indywidualnych potrzeb i warunków, minimalizując ingerencję w środowisko naturalne. Te trzy, wyżej wymienione produkty stanowią poszczególne moduły, składające się na efektywny proces prania. Według badań przeprowadzonych w Niemczech system modułowy jest najbardziej ekologiczną metodą prania – wszystkie składniki dozowane są odpowiednio do potrzeb i miejscowych warunków, redukując obciążenie środowiska. Producent zaleca stosowanie środka do zmiękczania wody wraz z proszkiem do prania, gdy woda do prania jest bardzo twarda, twarda lub średnio twarda, w przeciwnym wypadku pranie może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Trzeci moduł w systemie modułowym stanowi tlenowy wybielacz Sonett - bez wybielaczy optycznych, syntetycznych aktywatorów wybielających i szkodliwego dla roślin nadboranu.

Waga netto: 2400 g (na 53 wsady do pralki automatycznej)

Skład: mydło sodowe*, węglan sodowy, bentonit, zeolit, C12-14 siarczany alkoholi tłuszczowych, krzemian sodowy, metakrzemian sodowy, dikrzemian sodowy.

Skład wg EC 648/2004: Sodium Soap*, Sodium Carbonate, Bentonite, Zeolite, Sodium C12–14 Fatty Alcohol Sulfate, Sodium Silicate, Sodium Metasilicate, Sodium Disilicate.

Produkt certyfikowany przez:

    

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny. Nie zawiera surowców pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników, konserwantów czy środków zapachowych, chloru, fosforanów, wybielaczy optycznych czy składników pochodzących z martwych zwierząt. Produkt wegański.

Producent: Sonett OHG, Niemcy