Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.7 kg
EAN: 4007547102910
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sonett

W 100% biodegradowalny, ekologiczny środek zmiękczający wodę, gwarantujący optymalną skuteczność działania środków piorących. Soda wspomaga proces wytrącania się kamienia wapiennego. Zeolity wiążą wapień (w wyższych temperaturach), podobne działanie posiadają cytryniany (w niższych temperaturach).

STOSOWANIE: Do każdego prania dodaj odpowiednią dla stopnia twardości wody ilość Środka do zmiękczania wody SONETT, wsypując go do przegródki razem z głównym środkiem piorącym (proszkiem lub płynem do prania SONETT).

Woda miękka (stopień twardości 0-8,4°dH) nie wymaga stosowania środka zmiękczającego. Nie stosować do prania wełny, jedwabiu i mikrowłókien.

Dozowanie: Z PROSZKIEM DO PRANIA: woda średnia (8,4 - 14°dH) - 30 ml (18 g), woda twarda (>14°dH) - 60 ml (36 g) Z PŁYNEM DO PRANIA: woda twarda (>14°dH) - 50 ml (30 g). Woda średnia nie wymaga dodatku środka zmiękczającego.

SYSTEM MODUŁOWY SONETT System modułowy Sonett opiera się na założeniu, że główny środek piorący, środek zmiękczający wodę i wybielacz można dozować w zależności od indywidualnych potrzeb i warunków, minimalizując ingerencję w środowisko naturalne. Te trzy, wyżej wymienione produkty stanowią poszczególne moduły, składające się na efektywny proces prania. Według badań przeprowadzonych w Niemczech system modułowy jest najbardziej ekologiczną metodą prania – wszystkie składniki dozowane są odpowiednio do potrzeb i miejscowych warunków, redukując obciążenie środowiska. Producent zaleca stosowanie środka do zmiękczania wody wraz z proszkiem do prania, gdy woda do prania jest bardzo twarda, twarda lub średnio twarda, w przeciwnym wypadku pranie może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Trzeci moduł w systemie modułowym stanowi tlenowy wybielacz Sonett - bez wybielaczy optycznych, syntetycznych aktywatorów wybielających i szkodliwego dla roślin nadboranu. Waga netto: 500 g Skład: zeolit, węglan sodu, cytrynian sodu.

Skład wg EC 648/2004: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Citrate.

Produkt certyfikowany przez:

    

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny. Nie zawiera surowców pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników, konserwantów czy środków zapachowych, chloru, fosforanów, wybielaczy optycznych czy składników pochodzących z martwych zwierząt. Produkt wegański.

Producent: Sonett OHG, Niemcy