Wczytuję dane...
Regulamin

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.natural-beauty.pl; www.naturalbeauty.pl; www.natural-beauty.com.pl; www.naturalbeauty.com.pl zwany  dalej Natural Beauty prowadzony jest przez firmę: Krzysztoporski Marek P.H.U,NIP 663-139-59-56, Regon 290332929 , z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej, ul.Paryska 37.   
 2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 3. Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą od uznanych i renomowanych producentów.
 4. Zamówienia przyjmowane są przez formularz zamówienia na stronie sklepu internetowego Natural Beauty lub telefonicznie.
 5. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-mailem informację o otrzymaniu zamówienia przez sklep oraz przyjęciu go do realizacji lub odrzuceniu.
 6. Sklep internetowy Natural Beauty zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień w przypadku wątpliwości dotyczących: m.in. braku pełnych danych tele – adresowych.
 7. Realizacja potwierdzonego zamówienia następuje: - w przypadku zamówień płatnych przelewem po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedawcy; - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze (przesyłki Poczty Polskiej za pobraniem)  po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji przez Pośrednika; - w przypadku zamówień płatnych kartą płatniczą  w chwili autoryzacji karty.
 8. Zamówiony towar dostarczamy po potwierdzeniu zamówienia na wskazany przez Państwa adres droga pocztową - paczką priorytetową. Koszty przesyłki ustalone na poziomie 10 PLN przesyłka priorytetowa przy płatności przelewem, 15 PLN przesyłka priorytetowa płatność przy odbiorze. Sposób wysyłki wybierany jest przez klienta w momencie zawierania transakcji. Wyżej wymienione koszty przesyłki ponosi Kupujący. Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 200 PLN przejmujemy całkowity koszt przesyłki drogą pocztową (paczka priorytetowa).
 9. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawcy sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia i podejmie decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.
 10. Reklamacje. Przy odbiorze paczki prosimy sprawdzić, czy przesyłka nie jest uszkodzona. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia, należy w obecności listonosza lub kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp., należy w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny (odmowa przyjęcia paczki i powód - uszkodzenie zawartości przez doręczyciela). W tym przypadku będzie to podstawa do złożenia reklamacji przez firmę PHU Marek Krzysztoporski u przewoźnika.
 11. Sklep nie zwraca kosztu odesłania towaru w przypadku rezygnacji z produktu.
 12. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient stwierdzi wadliwość towaru, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres firmy. Jeśli reklamacja dotyczy uszkodzenia podczas transportu prosimy o dołączenie protokołu reklamacyjnego (patrz punkt 10 regulaminu). Koszty, związane z odesłaniem reklamowanego towaru (porównaj z punktem 13), sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 13. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 14. W przypadku ewentualnych braków jakościowych, prosimy o niezwłoczny kontakt. Niezbędne jest wówczas dostarczenie nam produktu niepełnowartościowego, w celu potwierdzenia wad jakościowych. Towar posiadający wady jakościowe wymieniamy natychmiast na nowy produkt, przejmując jednocześnie koszty przesyłki.
 15. Produkty przedstawione na zdjęciach (kształt; wielkość opakowania itp.) mogą się nieznacznie różnić od produktów zamówionych i różnice te nie mogą być powodem reklamacji.
 16. Zgodnie z ustawą z dnia  30 maja 2014r. Konsument może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu.
 17. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Nabywca musi poinformować Sprzedawcę, tj. Krzysztoporski Marek P.H.U. ul. Paryska 37 26-110 Skarżysko-Kamienna, e-mail:sklep@natural-beauty.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
 18. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 19. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Sprzedawca zwróci Nabywcy wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Nabywcę sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym został poinformowany przez Nabywcę o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Nabywcę użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Nabywca zgodzi się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Nabywca nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mu dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 20. Nabywca powinien odesłać lub przekazać Sprzedawcy rzecz na adres: Krzysztoporski Marek, ul. Paryska 37, 26-110 Skarżysko-Kamienna niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Nabywca odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Nabywca ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Nabywca odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 21. Wszystkie ceny w sklepie internetowym podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Cena detaliczna nie obejmuje kosztów przesyłki.
 22. Ostateczną cenę do zapłaty przez Kupującego stanowi suma cen zakupionych towarów oraz opłaty za dostawę.
 23. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 24. Stosowane w sklepie rabaty i promocje nie podlegają sumowaniu.
 25. Wszystkie dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby firmy PHU Marek Krzysztoporski . Dane podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883). Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę PHU Marek Krzysztoporski , która jest właścicielem sklepu.
 26. Informacje zawarte na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.
 27. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.
 28. Sklep Natural Beauty, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.

Wzór formularza do pobrania: Formularz odstąpienia od umowy