Wczytuję dane...
Model: ALM 5750
Zawartość opakowania: 0.75 l
Cena jednostkowa: 38.67 PLN
EAN: 4019555700033
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Almawin

Płyn do płukania i zmiękczania tkanin o świeżym zapachu naturalnych olejków z bio-werbeny i bio-eukaliptusa. Zawarty w płynie kwas cytrynowy, otrzymany z produktów ubocznych poddanej fermentacji melasy, obniża stopień twardości wody i reguluje poziom pH. Płyn zawiera naturalne, pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych, olejki eteryczne z eukaliptusa oraz bio-wyciąg z liści werbeny.

Dozowanie: W zależności od indywidualnej potrzeby, do przegródki na detergenty dodać 1-2 nakrętki płynu. Płyn jest odpowiedni do prania w wodzie o każdym stopniu twardości, do tkanin białych i kolorowych, w zakresie temperatur 30°C do 95°C.

Pojemność: 750 ml

Skład: woda, alkohol, tensydy cukrowe, glukozyd kaprylowy, zapach, gliceryna, wyciąg z liści werbeny*, kwas cytrynowy, guma ksantanowa, limonen, cytral, geraniol, linalol, cytronelol.

Skład (int.): Aqua, Alcohol, Lauryl Polyglucose, Capryl Glucoside, Parfum, Glycerin, Verbena Officinalis Leaf Extract*, Citric Acid, Xanthan Gum, Limonene, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol.

* z kontrolowanych upraw biologicznych
100% składników jest pochodzenia naturalnego

Produkt certyfikowany przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych. 

AlmaWin to ekologiczne, przyjazne środowisku środki czystości o delikatnym zapachu, przeznaczone do prania, zmywania naczyń oraz sprzątania, o doskonałej jakości i efekcie czyszczącym. Aktywne składniki myjące na bazie tłuszczów i olejów roślinnych oraz najwyższej jakości surowce naturalne bez dodatku wypełniaczy, fosforanów, wybielaczy optycznych, chloru, parabenów, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników czy konserwantów sprawiają, że produkty AlmaWin są wyjątkowo przyjazne dla skóry i nie obciążają środowiska naturalnego, ulegając całkowitej biodegradacjiAlmaWin nie stosuje technologii genetycznych ani nie wykonuje testów na zwierzętach. Produkty AlmaWin otrzymały belgijski certyfikat Eco Garantie. Wszystkie produkty AlmaWin posiadają pozytywną opinię dermatologiczną.

Producent: AlmaWin® Reinigungskonzentrate GmbH, Niemcy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...