Wczytuję dane...
Model: ALM 10750
Zawartość opakowania: 0.75 l
Cena jednostkowa: 35.87 PLN
EAN: 4019555705151
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Almawin

Płyn do płukania i zmiękczania tkanin, o delikatnym zapachu lipowego kwiecia. Odpowiedni do wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem odzieży sportowej z membraną.

Dozowanie: W zależności od potrzeby, do przegródki na detergenty dodać 1-2 nakrętki płynu. Płyn jest odpowiedni do prania w wodzie o każdym stopniu twardości, do tkanin białych i kolorowych, w zakresie temperatur 30°C do 95°C.

1 opakowanie płynu starcza na ok. 25-30 prań.

Pojemność: 750 ml

Skład: woda, alkohol, tensydy cukrowe, kwas mlekowy, glukozyd kaprylowy, zapach, wyciąg z kwiatów lipy, limonen, guma ksantanowa, linalol, geraniol. cytral, cytronelol.

Skład: Aqua, Alcohol, Lauryl Polyglucose, Lactic Acid, Capryl Glucoside, Parfum, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Limonene, Xanthan Gum, Linalool, Geraniol, Citral, Citronellol.

100% składników jest pochodzenia naturalnego

Produkt certyfikowany przez:

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych. Produkt wegański.

AlmaWin to ekologiczne, przyjazne środowisku środki czystości o delikatnym zapachu, przeznaczone do prania, zmywania naczyń oraz sprzątania, o doskonałej jakości i efekcie czyszczącym. Aktywne składniki myjące na bazie tłuszczów i olejów roślinnych oraz najwyższej jakości surowce naturalne bez dodatku wypełniaczy, fosforanów, wybielaczy optycznych, chloru, parabenów, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników czy konserwantów sprawiają, że produkty AlmaWin są wyjątkowo przyjazne dla skóry i nie obciążają środowiska naturalnego, ulegając całkowitej biodegradacjiAlmaWin nie stosuje technologii genetycznych ani nie wykonuje testów na zwierzętach. Produkty AlmaWin otrzymały belgijski certyfikat Eco Garantie. Wszystkie produkty AlmaWin posiadają pozytywną opinię dermatologiczną.

Producent: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Niemcy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...