Wczytuję dane...
Model: ALM 30750
Zawartość opakowania: 0.75 l
Cena jednostkowa: 46.53 PLN
EAN: 4019555705328
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Almawin

Płyn do prania opracowany z myślą o specyfice tkanin ciemnych i czarnych. Odpowiedni do prania włókien naturalnych, mieszanych i syntetycznych, w temperaturach od 20° do 60°C.

Płyn zawiera mydło roślinne na bazie olejów roślinnych, pochodzących z kontrolowanych upraw biologicznych, oraz łagodne tensydy cukrowe, otrzymane z kartofli, kukurydzy, trzciny cukrowej i/bądź buraków cukrowych. Siarczany alkoholi tłuszczowych na bazie olejów roślinnych regenerują włókna tkanin.

Kwas mlekowy otrzymany w wyniku fermentacji melasy cukrowej zmiękcza wodę w niskich temperaturach oraz pozwala zachować właściwe pH skóry dłoni. Naturalne bio-olejki eteryczne z werbeny i eukaliptusa nadają praniu delikatny, świeży zapach.

Opakowanie składa się w 95% z surowców poddanych recyklingowi.

Dozowanie: 

PRANIE RĘCZNE: 1/3 nakrętki na 5 l wody

PRANIE AUTOMATYCZNE: (w nakrętkach: 1 nakrętka = 30 ml):

Stopień twardości wody Pranie lekko zabrudzone Pranie średnio zabrudzone Pranie mocno zabrudzone
MIĘKKA 1 1 1,5
ŚREDNIA 1 1,5 2
TWARDA I BARDZO TWARDA 1,5 2 2,5

Pojemność: 750 ml

Skład: tensydy niejonowe (tensydy cukrowe), tensydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych pochodzenia roślinnego), mydło roślinne*, zapach (naturalne olejki eteryczne z werbeny i eukaliptusa*), limonen, cytral, geraniol, linalol, cytronelol.

Pozostałe składniki: woda, sól sodowa kwasu cytrynowego, etanol, wyciąg z orzechów piorących, kwas mlekowy, polisacharydy, proteiny pszeniczne, kwas cytrynowy. 

* składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych
100% składników jest pochodzenia naturalnego

Produkt certyfikowany przez:

Informacje dodatkowe: 

  • Certyfikowany produkt ekologiczny (Certisys, Eco Garantie®).
  • Produkt wegański


AlmaWin to ekologiczne, przyjazne środowisku środki czystości o delikatnym zapachu, przeznaczone do prania, zmywania naczyń oraz sprzątania, o doskonałej jakości i efekcie czyszczącym. Aktywne składniki myjące na bazie tłuszczów i olejów roślinnych oraz najwyższej jakości surowce naturalne bez dodatku wypełniaczy, fosforanów, wybielaczy optycznych, chloru, parabenów, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników czy konserwantów sprawiają, że produkty AlmaWin są wyjątkowo przyjazne dla skóry i nie obciążają środowiska naturalnego, ulegając całkowitej biodegradacjiAlmaWin nie stosuje technologii genetycznych ani nie wykonuje testów na zwierzętach. Wszystkie produkty AlmaWin posiadają pozytywną opinię dermatologiczną.

Producent: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Niemcy.