Wczytuję dane...
ANNEMARIE BÖRLIND

PIĘKNO PŁYNĄCE Z NATURY ANNEMARIE BÖRLIND jest od ponad pięćdziesięciu lat marką naturalnej urody. W skład preparatów pielęgnacyjnych wchodzą tłoczone na zimno oleje roślinne, olejki eteryczne, ekstrakty z ziół, aktywne substancje czynne pochodzące z morza oraz witaminy. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych, przy czym całkowicie wyeliminowano zarówno modyfikacje genetyczne, jak i składniki syntetyczne (parafiny i silikony). Należąca do firmy własna studnia dostarcza bogatej w minerały najczystszej wody wypływającej z warstw piaskowca pstrego z głębokości 166 m ! Procesy produkcyjne uwzględniające najnowocześniejsze osiągnięcia techniki gwarantują delikatne przetwarzanie wartościowych substancji naturalnych. Symbol jakości - wszystkie produkty są testowane w instytutach i klinikach dermatologicznych, gdzie bada się je pod kątem tolerancji skóry i skuteczności. Wynikiem tych działań jest rozwinięty system pielęgnacji urody - dla każdego typu skóry i dla każdego wieku.

ANNEMARIE BÖRLIND stawia na pierwszym miejscu typ skóry. Jego ustalenie pozwala zalecić właściwe skuteczne i tolerowane przez skórę preparaty do jej pielęgnacji. Zgodnie z filozofią AnneMarie  BÖRLIND wyróżnia się następujące kategorie typów skóry:

 *skóra młoda normalna powyżej 20 lat ·

*skóra wymagająca powyżej 30 lat ·

*skóra szczególnie wymagająca powyżej 40 lat ·

*skóra zanieczyszczona ·

*skóra wrażliwa

Poza tym produkty do pielęgnacji twarzy i ciała ANNEMARIE BÖRLIND oferują również PIELĘGNACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ (serie Beauty Secrets, Beauty Specials) na bazie naturalnych substancji aktywnych przeznaczonych do pielęgnacji problematycznych partii skóry twarzy, ale też pielęgnacji i ochrony ust, okolic oczu i dłoni.