aubery


Aubery Organics

                                                                         

Kiedy w 1967 roku Aubrey Hampton po raz pierwszy zmieszał imbir, miętę i liście eukaliptusa z olejem kokosowym, nie wyobrażał sobie, że płyn do kąpieli który stworzył, stanie się kluczem do sukcesu. Tym krokiem zmienił branżę kosmetyków na zawsze. Czterdzieści lat i ponad „200 produktów” później Aubrey Organics firma, którą założył Aubrey Hampton pozostaje liderem kosmetyków naturalnych do pielęgnacji włosów, skóry i ciała, a jego produkty są sprzedawane przez ponad 4 500 sprzedawców detalicznych na całym świecie.

 

Po co korzystać z produktów syntetycznych, kiedy natura działa o wiele lepiej? To praktyczna filozofia kryjąca się za każdym produktem z Aubrey Organics. Ta prosta idea jest podstawą pionierskiej firmy od samego początku. Przeczytaj etykiety produktów. Znajdziesz tylko najlepsze zioła i ekstrakty roślinne w najbardziej naturalnej postaci. W 1994 roku firma stała się pierwszym producentem środków higieny osobistej, która otrzymała certyfikat kwalifikowanego przetwórcy organicznego nadanego przez Quality Assurance International w San Diego, California. Oznacza to, że fabryki, gdzie tworzone są produkty, są regularnie kontrolowane i certyfikowane jako zakład produkcyjny, gdzie ekologiczne składniki są przetwarzane zgodnie z normami określonymi przez US Deprartment of Agriculture’s National Organic Program.

Kosmetyki tworzone są tylko z najczystszych składników naturalnych i ekologicznych, z uczciwych źródeł handlu i przetwarzane w ręcznie robionych, naturalnych urządzeniach, naczyniach, które są dobre dla ludzi i dla Ziemi. To zaangażowanie i poświecenie uczyniło Aubrey Organics wiodącym producentem i liderem branży kosmetyków naturalnych, który może się pochwalić swoją wielokrotną obecnością na liście „pierwszych”.

                                                                     

Firma Aubrey Organics oferuje sprzedawcom detalicznym i konsumentom szeroki asortyment produktów: kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, produkty do pielęgnacji włosów, kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt i dzieci, nawilżające błyszczyki do ust.

 

Serie kosmetyków Aubrey:

Pielęgnacja twarzy:

Seria rewitalizująca Revitalizing Therapy z olejkiem z owoców dzikiej róży Rosa Mosqueta

Seria przeciwzmarszczkowa Age-Defying Therapy z olejkiem z owoców Rokitnika

Seria łagodząca dla skóry wrażliwej Calming Skin Therapy z wyciągiem z Aloesa i Astra Solnego

Seria oczyszczająca Clarifying Therapy z kwasem salicylowym pozyskanym z kory wierzby

Codzienna pielęgnacja -seria EveryDay Basics Linia rozświetlająca

2. Pielęgnacja włosów:

włosy suche włosy normalne włosy przetłuszczające się pielęgnacja specjalistyczna stylizacja włosów głęboka regeneracja włosów

3. Produkty pielęgnacyjne dla niemowląt i dzieci

4. Pielęgnacja ciała

lotiony do rąk i ciała

kremy do golenia dla kobiet

dezodoranty mydła w płynie

płyny do kąpieli

5. Kosmetyki dla mężczyzn

pielęgnacja włosów

3 linie kosmetyków do golenia: North Woods, City Rhythms, Spice Island

pielęgnacja twarzy