Wczytuję dane...

Włosy

Kosmetyki do WłosówKażda z nas chciałaby mieć piękne włosy. Zazwyczaj kobiety, które mają proste włosy, marzą o kręconych, a te, które mają naturalnie kręcone, prostują je. 

Na to, jak wyglądają nasze włosy składa się wiele czynników. W pielęgnacji włosów niezmiernie ważne jest mycie. Najlepiej, jeśli szampon jest odpowiednio dobrany do rodzaju włosów. Włosy tłuste nie lubią szamponu do włosów suchych, a suche nigdy nie zaprzyjaźnią się z szamponem do włosów tłustych. 

Włosy farbowane należy myć w szamponie do włosów farbowanych, suche w szamponie do włosów suchych, a tłuste - do włosów tłustych itd. 

Nigdy nie powinnaś rezygnować z odżywek, masek do włosów, które poprawiają ich wygląd, regenerują uszkodzą strukturę włosa po zabiegach farbowania, nawilżają wysuszone włosy słońcem. 

Jeśli farbujesz włosy - staraj się zawsze używać naturalnych farb roślinnych.

Ważne: Nie przesadzaj ze stylizacją. Lakiery, gorące powietrze z suszarki, gorąca lokówka, to czynniki które nie pomagają naszym włosom. Naturalne kosmetyki do pielęgacji włosów: szampony, odżywki, lakiery. czy naturalne farby roślinę

Zawsze njlepszym wyborem są dobrej jakości szampony, odżywki i maski do włosów, naturalne bez silikonów, parabenów i związków ropopochodnych.

W sklepie Natural-Beauty znajdziesz duży wybór kosmetyków do każdego rodzaju włosów, których niepodważalną zaletą jest naturalny skład. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów