Wczytuję dane...
Model: ECZ01785
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Ecozone

Kula do prania Ecozone to skuteczne i tanie pranie. Szczególnie polecamy ją osobom, które stosują pieluszki wielorazowe. Dlaczego? Ponieważ kula nie zatłuszcza pieluch, dzięki czemu pozostają one bardzo chłonne. Zapomnij o alergiach skóry i wysokich kosztach proszku.

Zachęcamy do przeczytania naszej >> recenzji kul do prania Ecozone - sprawdź, czy kula do prania jest dla Ciebie. My je solidnie przetestowaliśmy.

Kula piorąca Ecozone renomowanej angielskiej firmy to gwarancja jakości. To nie jedna z tych tanich podróbek, których skuteczność jest bardzo wątpliwa i często zniechęca wielu klientów do kul piorących. Ta kula piorąca jest szczególnie polecane dla osób z alergiami oraz używających  pieluszek wielorazowych. Pamiętaj, pieluszki wielorazowe nie powinny być prane w proszkach z mydłami, gdyż przez to pieluszki tracą swoje właściwości wchłaniania.

Jak zmienić wkład kuli:

Główne zalety kuli piorącej Ecozone:

    Wspaniały delikatny zapach.
    Jest odpowiednia zarówno do prania białego, jak i ciemnego i kolorowego.
    To ekologiczna alternatywa środków piorących, bezpieczna dla domu i środowiska.

Ważna informacja dotycząca zawartości zestawu.

UWAGA! Zestaw zawiera 7 opakowań kulek białych i jedno brązowych. Kulki brązowe wystarczają na 1000 prań. Natomiast kulki białe należy sukcesywnie dosypywać w miare wyczerpywania zawartości.

CERTYFIKATY

Producent: Ecozone