Wczytuję dane...
Model: EDL-530330
Zawartość opakowania: 5 l
Cena jednostkowa: 33.80 PLN
EAN: 3538395303507
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: EDL-Etamine du Lys

Hypoalergiczny płyn o ultra delikatnej formule do prania pieluszek i ubranek noworodków, niemowląt i starszych dzieci oraz ubrań osób o wrażliwej skórze. Do pralki i prania ręcznego. Bez alergenów, bez barwników, bez ftalanów i bez Bisfenolu A. Zawiera organiczną wodę rumiankową. 

Hypoalergiczny płyn do prania EDL Etamine du Lys otrzymał nagrodęEkologiczny Produkt Roku 2014 przyznawaną w głosowaniu przez gremium 100 niezależnych Konsumentów Produktów Ekologicznych.

EDL hypoalergiczny płyn do prania Nagroda Konsumentów zalecany do prania rzeczy dziecięcych: noworodków i starszych dzieci do pralki i prania ręcznego ultra delikatna formuła hypoalergiczna zalecana także dla osób o wrażliwej skórze doskonale dba o delikatne dziecięce tkaniny, pieluszki i ubranka nie zawiera

barwników/ fosforanów / EDTA (kwasu edetynowego/wersenowego) nie zawiera ftalanów ani Bisfenolu A delikatnie, naturalnie pachnie dzięki organicznej wodzie rumiankowej nie testowany na zwierzętach zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego optymalnie biodegradowalny

5 l płynu wystarcza na 110 prania

Pojemność: 5 l kanister

Sposób użycia:

Pranie ręczne: 15 do 30 ml płynu na 5 l wody w zależności od twardości wody: 15 ml dla wody miękkiej i średniej; do 30 ml dla twardej.

Pralka: 30 do 60 ml płynu* w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia prania: 30 ml dla wody miękkiej i średniej; do 60 ml dla wody twardej.

Nie ma potrzeby stosowania prania wstępnego. * zalecane dozowanie na 4,5 kg suchego prania.

Skład: 30% woda,5 do 15% surfaktanty niejonowe (na bazie cukrów), 5-15% surfaktanty anionowe, 5% 100% naturalne składniki zapachowe,  5% mydło, 5% organiczna woda kwiatowa z rumianku,  5% chlorek sodu, 5% trisodium dicarboxymethyl alaninate (stabilizator), 5% sodium hydroxymethylglycinate (konserwanty)

Produkt certyfikowany przez:

Producent: EDL - Etamine du Lys  Francja

Polecamy