Wczytuję dane...
heliotrop

Historia sukcesu pochodząca z Natury

Przedsiębiorstwo urody: naturalnie osiągnięty sukces W latach 60-tych powstała marka HELIOTROP, która jako pierwsza z powodzeniem usytuowała się na rynku ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy na bazie Natury i szybko awansowała na szczyt naturalnej pielęgnacji urody. HELIOTROP: szczególna pielęgnacja, która zobowiązuje Nasza kompetencja wynika z 80-cio letniego doświadczenia popartego wyjątkowymi badaniami, rozwojem i produkcją prowadzonych w naszej firmie. Firma nie zleca i nie prowadzi jakichkolwiek badań na zwierzętach. Jesteśmy pełni respektu do Natury i wszystkiego, co w niej żyje. Nie stosujemy w naszych produktach żadnych wyciągów zwierzęcych i olejów parafinowych.

HELIOTROP: wyjątkowe piękno dla każdej cery  Czasami wiara czyni cuda.

W kosmetykach HELIOTROP cuda czyni ich działanie. Kosmetyki te wytwarzane są na bazie wykwintnych olei i wyciągów roślinnych o najwyższej jakości i naturalnym pochodzeniu oraz tworzonych z nich perfekcyjnie działających kompleksów HYGROSORB® i Ultrapartas®, które optymalizują efekt upiększający. Zwłaszcza ich konsystencja i sposób działania są odpowiednio dobrane do danego typu skóry, aby spełnić jej szczególne wymagania. Pielęgnują urodę w każdym wieku dając codziennie niezwykłe uczucie korzystania z Natury. Odmłodzenie łatwe do osiągnięcia Wyjątkowe współdziałanie aloesu intensywnie zatrzymującego wilgoć, wyciągów z alg morskich poprawiających elastyczność skóry i wysokoefektywnego koenzymu Q10 likwidującego zmarszczki.

Absolutną rewelacją jest Lifting naturalny (Natural - Lifting Effect) magicznie działający krem o widocznych już po dwóch godzinach efektach likwidacji zmarszczek i stymulacji odbudowy komórek skóry.