Wczytuję dane...
india cosmetics

 India Cosmetics to polski lider w zakresie uprawy i przetwórstwa konopi włóknistej. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2014,
Z tłoczonego na zimno oleju konopnego INDIA COSMETICS produkuje m.in. kosmetyki pielęgnacyjne INDIA .W nowym poznańskim laboratorium firma zajmujemy się ekstrakcją kanabidiolu (CBD) z konopi, niesamowitej substancji o wielu zastosowaniach. Od niedawna tworzy również szampony i lecznicze mieszanki ziołowe z roślin, pochodzących z wolnego od zanieczyszczeń Polesia.
 Produkty z linii kosmetycznej INDIA to wyjątkowo łagodna formuła, wzbogacona w olej konopny, który zapewnia intensywne nawilżenie, koi podrażnienia i odpręża napięty naskórek. Dzięki lekkiej konsystencji, kosmetyki szybko się wchłaniają, pozostawiając skórę jedwabiście delikatną w dotyku. Zawarte w oleju konopnym substancje odżywcze szybko redukują istniejące zmarszczki i jednocześnie opóźniają proces starzenia się skóry dając oczekiwane rezultaty już po pierwszych aplikacjach. Produkty linii India są jedynymi kosmetykami na rynku wykorzystującymi  olej konopny w kompleksowej pielęgnacji całego ciała i włosów.

 Olej tłoczony z Cannabis sativa l. (konopia włóknista), rośliny pochodzącej z Azji Środkowej, wykazuje innowacyjne zastosowanie w kosmetologii. Badania pokazują, że konopia ma właściwości przeciwutleniające, jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 3, 6 i 9, które pomagają w nawilżeniu suchej skóry oraz łagodzą podrażnienia. Olej z konopi jest olejem bogatym w witaminy, fosfolipidy, fitosterole, minerały, chlorofil jak również ma właściwości antynowotworowe.