Wczytuję dane...

Dla- mężczyzn

Naturalne kosmetyki dla mężczyznPielęgnacja męskiej skóry twarzy, to już od dawna nie tylko golenie i używanie kosmetyków do i po goleniu. Nie każdy wie, że skóra mężczyzn jest grubsza od skóry kobiet o około 25%. Oprócz tego jest bardziej tłusta, ze względu na uwarunkowania hormonalne, stąd tendencja do zaskórników i błyszczenia się.

Panowieczęsto robią błąd i sięgają po kremy dla kobiet, bo taki akurat leży  łazience, a nie wiedzą o tym, że powinni używać kosmetyków przeznaczonych wyłącznie dla mężczyzn, bo potrzeby ich skóry są zupełnie inne, niż potrzeby skóry kobiet. Mężczyznom jest zazwyczaj szkoda czasu na pielęgnację skóry i często kończy się tylko na myciu twarzy mydłem, co niestety wysusza skórę. Tymczasem kosmetyki dla mężczyzn powinny na stale zagościć w każdej męskiej kosmetyczce. Niezależnie od rodzaju skóry, niezbędne jest regularne oczyszczanie twarzy dobrym, najlepiej naturalnym żelem bez parabenów lub specjalnym mydłem 

Natural Beauty oferuje duży wybór kosmetyków naturalnych dla mężczyzn. Wszystkie kosmetyki są bezpieczne dla skóry, certyfikowane i bez parabenów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów