Wczytuję dane...
Model: MG 21186
Zawartość opakowania: 0.1 l
Cena jednostkowa: 590.00 PLN
EAN: 4032061011868
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Martina Gebhardt

Olejek łagodzi podrażnione, zaczerwienione i szczególnie wrażliwe partie delikatnej skóry najmłodszych. Odpowiedni do oczyszczania niemowlęcej pupy, jak również jako olejek do pielęgnacji i delikatnego masażu całego ciała. Zawiera wyciągi z przesyconych energią słońca kwiatów nagietka.

Jak wszystkie produkty dla dzieci MARTINA GEBHARDT, olejek jest odpowiedni do skóry alergicznej, atopowej i dotkniętej łuszczycą; zarówno dla dzieci i niemowląt, jak i dla dorosłych. Produkty do pielęgnacji skóry – w szczególności dziecięcej i niemowlęcej – powinny być racjonowane oszczędnie, tak aby wspierać naturalne funkcje skóry, a nie je zastępować. Kremy i olejki należy nakładać cienką warstwą i dobrze wmasować. Taki masaż, miejscowo pobudzając krwiobieg, sprzyja lepszemu przyswajaniu substancji aktywnych.

Pojemność: 100 ml

Skład: olej słonecznikowy°, wyciąg olejowy z nagietka lekarskiego°.

Skład INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil°, Calendula Officinalis Oil°.

° składniki pochodzące z upraw kontraktowanych przez Demeter

Wszystkie składniki pochodzą z surowców naturalnych, pozyskiwanych z kontrolowanych upraw biologicznych oraz kontraktowanych przez Demeter. 66-90% wszystkich składników pochodzi z upraw certyfikowanych przez Demeter.

Produkt certyfikowany przez:

demeterprzyjazny 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany kosmetyk biodynamiczny (DEMETER). Nie zawiera olejów mineralnych, parabenów, silikonów, składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Nie testowany na zwierzętach. 

Producent: Martina Gebhardt Naturkosmetik GmbH, Niemcy