Wczytuję dane...
masmi

To hiszpańska firma, specjalizująca się w produkcji pełnej gamy produktów do higieny intymnej Feminine wykonanej ze 100% czystej BAWEŁNY ORGANICZNEJ, co pomaga zmniejszyć ryzyko podrażnień i alergii u kobiet ktore powoduja zawarte w produktach konkurencji : chlor, celuloza, wiskoza, perfumy, dioksyn

Masmi oferuje najzdrowsze na rynku , wykonane wyłącznie z naturalnych i ekologicznych materiałów produkty do higieny intymnej dla kobiet. Najwyzszej jakości produkty nie zawierają perfum, celulozy, wiskozy, dioksyn, itp., które mogą uszkodzić skórę kobiet, powodowac stany zaplane i alergie.

Produkty MASMI sa w 100% bidegradowalne.

Firma MASMI ma dwa jasne cele swojej działalności :

1. zdrowie kobiet

2. dbałosc o srodowisko naturalne

Wszystkie produkty MASMI posiadaja certyfikaty organiczne ICEA i GOTS . Produkty zostały przetestowane dermatologicznie i są hypoalergiczne.

Bawełna uzywana do produkcji wyrobów MASMI jest bielona (oczyszczona )bez uzycia chloru (TCF) i dioksyn. W odroznieniu do produktów form konkurencyjnych (wypełnienia z celulozy) produkty Masmi posiadaja wypełnienia z Organicznej Bawełny. MASMI to zdrowszy, naturalny i ekologiczny wybór dla twojego zdrowia !! Produkty MASMI obejmują pełną gamę tamponów, podpasek, platków kosmetycznych, wkładek laktacyjnych wykonanych z 100% bawełny organicznej oraz Certified 100% bawełna Naturalnej.

W przeciwieństwie do większości produktów "organicznych" higieny intymnej dostępnych na rynku, wkład chłonny i powłoka zewnętrzna wszystkich naszych produktów wykonane są z czystych naturalnych włókien bawełnianych a nie z puchu / pulpy celulozowej. Dlaczego warto używac produktów Masmi ze 100% naturalnej bawełny organicznej ? -Oddychająca - Najlepszy przepływ powietrza przez naturalne włókna. -Gwarantuje optymalny poziom wilgotności z zewnątrz - aby ograniczyć odwodnienie skóry w miejscach intymnych. -Kompatybilność PH - Ph naturalnej bawełny jest zgodne z fizjologicznym pH naszej skóry. W wyniku czego produkty Masmi nie zmieniają naturalnej kwasowość pochwy . -Delikatna na skórze - produkty Masmi są miękkie i delikatne w kontakcie za skórą, gwarantuja maksymalną ochronę.