Wczytuję dane...
Model: BG-61918
Zawartość opakowania: 12 szt.
Cena jednostkowa: 1.29 PLN
EAN: 0782126003034
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Natracare

Naturalne bawełniane podpaski higieniczne

 Bardzo delikatne, tylko z naturalnych materiałów, dzięki powłoce Extra Soft dają uczucie świeżości i suchości. Biodegradowalne, nie perfumowane, nie wybielane chlorowo

Wyjątkowo miękkie podpaski higieniczne, zapewniają komfort i bezpieczeństwo w trakcie stosowania. Podpaski zostały wykonane wyłącznie z naturalnych składników oraz ekologicznej bawełny, są całkowicie wolne od chloru (w procesie bielenia), są całkowicie pozbawione substancji syntetycznych i petrochemicznych, są pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum oraz innych substancji mogących wywoływać alergie lub podrażnienia, są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO, w ponad 95% są biodegradowalne. Podpaski są testowane dermatologicznie i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień.

Sposób użycia: oderwij tylne zabezpieczenie podpaski, przyklej podpaskę do bielizny.

Ilość: 12 szt

Wskazówki: dzięki segregacji, produkt jest kompostowany w odpowiednich warunkach. Podpaski są certyfikowane przez USDA Certified Biobased Product i zostały zatwierdzone zgodnie ze standardami Vegetarian Society.

Skład podpaski: ekologiczna bawełna, masa celulozowa, skrobia kukurydziana,

Skład opakowania: skrobia roślinna kompostowalna w warunkach domowych

Producent: Bodywise (UK) Ltd, Wielka Brytania. Wyprodukowano w Szwecji.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...