organix-cosmetix

Dziś, coraz więcej z nas preferuje produkty ekologiczne, bez składników syntetycznych i chemicznych. Jednakże, jeśli chodzi o pielęgnację skóry Anti-Aging, wiele osób nadal polega na syntetycznych produktach kosmetycznych. Najnowsze osiągnięcia technologii pozwoliły w wiodących laboratoriach na świecie rozwijać zaawansowane, certyfikowane organiczne i naturalne składniki anti-aging.

Organix Cosmetix z powodzeniem łączy najlepsze z tych innowacji w pełnej produktów linii Anti-Aging do pielęgnacji skóry twarzy. Linia ta jest przeznaczona dla tych, którzy chcą cieszyć się tym co najlepsze ze świata kosmetyki organicznej - aby osiągnąć młody, piękny, zdrowy i naturalny wygląd skóry poprzez używanie organicznych kosmetyków Anti-Aging. Oprócz czysto kosmetycznych korzyści, rośnie zrozumienie, że używanie produktów ekologicznych jest lepsze dla naszego zdrowia i środowiska. Organiczne kosmetyki Organix Cosmetix wykonane są z naturalnych składników, pochodzących z roślin uprawianych bez ingerencji chemicznych takich jak: zapłodnienie lub nawozy sztuczne. Aktywne składniki są otrzymywane w wyniku naturalnych i przyjaznych środowisku procedur (metody tłoczenia na zimno). Opakowanie produktu również jest produkowane bez zanieczyszczeń i podlega recyklingowi. Organix CosmetiX używa co najmniej 80% składników organicznych w każdym produktcie do pielęgnacji skóry, w niektórych produktach zawiartość składników organicznych to 90%. Odsetek ten jest znacznie wyższy niż wymagania ECOCERT ®

CO TO JEST ECOCERT ®? ECOCERT ® jest to znana na całym świecie i uważana za najważniejszą, organizacja która certyfikuje produkty organiczne, nadzoruje cały proces produkcji - od stworzenia formuły do produkcji, napełniania i pakowania produktów. Certyfikat ECOCERT ® jest przyznawany tylko po długiej i dokładnej procedurze kontroli, a to wymaga aby standarty firmy były utrzymywane na najwyzszym poziomie wobec konsumentów, produktów i środowiska, zarówno ideologicznie i w praktyce. Zgodnie ze standardami ECOCERT, wymagania dotyczące certyfikowanych organicznych kosmetyków to

: • Co najmniej 95% składników muszi być naturalne lub pochodzenia naturalnego.

• Przynajmniej 10% z naturalnych składników musi być organiczne.

• Tylko 5% zawartości może być syntetycznymi składnikami, z których żaden nie znajduje się na negatywnej liście.

W kosmetykach Organix Cosmetix nie ma :

- SLS, olejów mineralnych, silikonów

- Emulgatorów, takich jak PEG

- karbomery

- Parabeny

- Syntetyczne substancje zapachowe i barwniki

- Alkoholi tłuszczowych lub kwasów

- Glikolu propylenowego

Produkty z gamy CosmetiX Organix zawierają najlepsze certyfikowane substancje czynne z czołowych światowych laboratoriów, dostosowane do Twojej skóry.

SURVICODE Chroni komórki macierzyste naskórka oraz minimalizuje oznaki starzenia. Survicode utrzymuje młodzieńczy wygląd skóry, jednocześnie przedłużając żywotność komórek, aby przywrócić skórze harmonię. Survicode spłyca zmarszczki średnie i głębokie, jak również drobne mimiczne po 1,5 miesiącu stosowania. VOLUFORM Naturalna alternatywa dla lipofillingu Ze starzeniem się (spowodowanym przez genetykę, promieniowanie UV, zanieczyszczenia, palenie papierosów, stres oksydacyjny, zmęczenie), skóra traci swoją objętość i jędrność. Voluform jest naturalną alternatywą dla lipofillingu. Nadaje jędrność skórze twarzy i biustu, aby zapobiegać zwiotczeniu skóry.

SEPILIFT DPHP Wygładza zmarszczki i nawilża. Sepilift DPHP opiera się na pochodzenia roślinnego aminokwasu i pomaga w walce z procesem starzenia się. Przeciwzmarszczkowy efekt udowodniono w trzech badaniach in vivo: 1. Triple ujędrniające działanie na tkankę skóry: • Pobudza skurcze włókien kolagenowych • Chroni włókna elastyczne przed enzymatycznego rozkładu • oczyszcza wolne rodniki, chroniąc komórki skóry, takie jak fibroblasty 2. Długotrwały efekt nawilżający 3. Przeciwzmarszczkowa aktywność: skóra staje się gładsza, odmłodzona i zregenerowana.

GATULINE ® EXPRESSION Natychmiast redukuje powstawanie zmarszczek Skóry twarzy, poddane emocji i różnych form stres środowiskowy, staje się znakiem "ekspresja" linii. Linie te wynikają z tysięcy codziennych mimowolne skurcze mikro mięśni twarzy, co prowadzi do powstania głębokich zmarszczek. Gatuline ® Expression, pochodzących z tropikalnej rośliny Acmella oleacea, stanowi skuteczne rozwiązanie dla szybkiej redukcji zmarszczek.

RIBOXYL ™ Naturalny energizer dla optymalnego metabolizmu komórek ATP i tlen są najważniejszymi cząsteczkami potrzebnymi komórce do przeżycia. Podczas procesu starzenia, poziom ATP spada, a konsekwencją jest wzrost oznak starzenia się: zmarszczek, utrata elastyczności motowość cery. Riboxyl ™ to naturalny składnik otrzymywany z kukurydzy przez biotechnologów. Działa na metabolizm komórek, przywracajac energię skórze, działa kompleksowo przeciwzmarszczkowo. Skóra jest wyraźnie jędrniejsza, bardziej przejrzystą i zrewitalizowana.

EDERLINE ™ S Wzmacnia sieć kolagenową skóry. Ederline ™ S jest ekstraktem z pestek jabłek. Badania kliniczne wykazuję skuteczną likwidację zmarszczek. Ederline ™ S znacząco zwiększa syntezę kolagenu I oraz kolagenu III. StimulHyal Ten opatentowany naturalny składnik aktywny specjalnie stymuluje produkcję HA i elastyny, aby zapobiec starzeniu się skóry. Badania In vivo wykazały znaczną poprawę właściwości biomechanicznych skóry: zwiększenie elastyczności skóry oraz zmniejszenie zmęczenia skóry.

CRISTALHYAL Składnik silnie nawilżający skórę. Skwalen Działa jako środek zmiękczający. Pomaga osmoza czynnych lipidów przez skórę. To szybko wnika w skórę nie pozostawiając tłustego uczucia.

LIPACTIVE INCA Inchi Olej roślinny bogaty w Omega 3, 6 i 9 Ten roślinny olej pochodzi z nasienia rośliny z lasów deszczowych Ameryki Południowej. Dzięki unikalnej treści, olej pozwala na przywrócenie bariery skórnej i elastyczność naskórka, oprócz zmniejszenia utraty wody i utrzymania nawilżenia skóry.