Waga produktu: 0.4000 kg
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Alva

Dezodorant Kristall Sensitiv (polecany do skóry bardzo wrażliwej) jest absolutnie niezawodny i łagodny dla skóry. Kryształ pozostawia na skórze delikatną mineralną warstwę, która stanowi skuteczną ochronę przed poceniem i uniemożliwia rozwijanie się bakterii wytwarzających nieprzyjemny zapach nawet do 24 godzin! Opakowanie wystarcza nawet na rok codziennego stosowania! Olejek z róży damasceńskiej oraz wyciągi z aloesu i oczaru wirginijskiego koją podrażnioną skórę, zapewniając jej odpowiednią pielęgnację.

Dezodoranty w krysztale Alva stanowią idealne rozwiązanie dla alergików. Nie zawierają alkoholu, perfum, związków chloru ani konserwantów. Stanowią doskonałą ochronę przed poceniem się, ich kształt doskonale dopasowuje się do skóry, a długie działanie oraz wysoka skuteczność pozwalają zakwalifikować je do absolutnych faworytów. Produkowane przez Alvę dezodoranty w krysztale składają się z ałunu amonowego bądź potasowego, który znajduje zastosowanie również w medycynie. Dezodoranty Alva w krysztale są obecne na rynku od 1994 roku.

Do dziś nie został zgłoszony ani jeden przypadek reakcji alergicznej. Ze względu na umiejscowienie węzłów chłonnych, obszar pod pachami jest wyjątkowo wrażliwy, dlatego też Alva rezygnuje z dodatków zapachowych. Ałuny stosowane przez Alvę nie są mieszane ze związkami aluminiowo-chlorowymi używanymi w konwencjonalnych dezodorantach.

Pojemność: 50 ml

Skład :woda, aloes°, oczar wirginijski1, ałun amonowy, chlorek sodu, wyciąg z żywokostu lekarskiego1, gliceryna roślinna1, olejek z róży damasaceńskiej1, poligliceryllaurat1, guma ksantanowa, sorbinian potasu.

Skład INC I:Aqua, Aloe Barbadensis°, Hamamelis Virginiana1, Ammonium Alum, Sodium Chloride, Symphytum Officianale Extract1, Glycerin1, Rosa Damascena Oil1, Polyglyceryl-10 Laurate1, Xanthan Gum, Potassium Sorbate. °

składniki pochodzenia roślinnego

1 składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych