Waga produktu: 0.2000 kg
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: Balm Balm

Polecany przy skórze z rozstępami, bliznami, egzemą, łuszczycą, poparzeniami, zwiotczałej i starzejącej się, do zniszczonych włosów, rozdwajających się paznokci.

Może być używany w połączeniu z innymi olejami bazowymi dla stworzenia bezzapachowej kąpieli lub do masażu. Aby stworzyć pachnącą mieszankę dodawać olejki eteryczne: 5 kropli na każde 10 ml oleju bazowego. Oleje bazowe otrzymywane są z różnych części roślin - ziaren, nasion czy owoców i swoim składem przypominają naturalne składniki warstwy hydrolipidowej skóry, mają zatem na nią dobroczynny wpływ.

Tłoczony na zimno.

Stosowanie

Ten w 100% organiczny olejek można stosować wprost na skórę lub dodawać do kąpieli. Najlepsze rezultaty uzyskamy przy stosowaniu olejku po prysznicu lub kąpieli. Można go również połączyć z żelem pod prysznic. Olejek ten świetnie nadaje się do masażu. Może być używany w czystej postaci, połączony z innymi olejami bazowymi lub dla uzyskania dodatkowych korzyści z aromaterapii, z ulubionymi olejkami eterycznymi. Wystarczy dodać kilka kropli. Na każde 10 ml olejku bazowego dodać do 5 kropli ulubionego olejku eterycznego. Część rośliny: owoc Kraj pochodzenia: Chile

Skład: Rosa Canina oil

100% składników jest naturalnych i pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych

Certyfikaty organiczności:


Producent: Balm Balm