Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 0.05 l
Cena jednostkowa: 380.00 PLN
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: EDL-Etamine du Lys

X Koncentrat do czyszczenia łazienki z organicznym olejkiem pomarańczowym i cytrusowym.

Do rozcieńczenia - uzupełnienia wodą i uzyskania 500 ml gotowego do użycia płynu. Doskonale czyści i odkamienia powierzchnie łazienkowe: wannę, kabinę prysznicową, umywalkę, baterie, kafelki i różne inne miejsca.

Bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie

Ilość: 50 ml

X Koncentrat EDL: ekonomiczny i super ekologiczny: oszczędza 90% wody, 80% plastiku opakowania oraz koszt dostawy w porównaniu z gotowym 500 ml produktem produkt uniwersalny - czyści skutecznie wszelkie powierzchnie i pozostawia w pomieszczeniu przyjemny pomarańczowy zapach nie testowany na zwierzętach zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego optymalnie biodegradowalny posób użycia: Przygotowanie preparatu: wlać koncentrat do 500 ml butelki ze sprayem (np. po innym zużytym sprayu EDL lub do specjalnej butelki EDL do rozcieńczania X Koncentratów EDL) i dopełnić wodą do 500 ml. Zamknąć butelkę nakrętką ze sprayem i wymieszać płyn - jest wtedy gotowy do użycia.

Sposób użycia : spryskać powierzchnię, pozostawić na chwilę, wyczyścić szmatką lub gąbką i wytrzeć do sucha. W przypadku czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością po wyczyszczeniu spłukać preparat wodą i wytrzeć.

Skład: ≥ 30% woda 15-30% surfaktanty niejonowe (na bazie cukrów, kopry i nasion palmy) 15-30% etanol (alkohol roślinny) zawiera także kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas glikolowy, trisodium carboxymethyl alaninate (stabilizator) i 100% czyste naturalne składniki zapachowe (citronellol, citral), organiczny olejek eteryczny z pomarańczy.

Zawiera limonene i linalool. Może powodować reakcję alergiczną.

Ostrzeżenie: produkt łatwopalny. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt skoncentrowany jest drażniący dla oczu i skóry. W przypadku dostania się do oczu przepłukać je obficie wodą i skonsultować się z lekarzem; w przypadku połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem, okazując opakowanie produktu. Produkt szkodliwy dla organizmów wodnych i może w środowisku wodnym (np. w akwariach) powodować długotrwałe szkody.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...