Wczytuję dane...
Waga produktu: 1. kg
Zawartość opakowania: 1 l
Cena jednostkowa: 22.00 PLN
EAN: 4019886001007
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Ekologiczny płyn na bazie octu przeznaczony jest do intensywnego czyszczenia kuchni i łazienki. Usuwa nieprzyjemne zapachy np. w lodówce, piekarniku, mikrofalówce, itp. Usuwa plamy z kamienia i wody, resztki mydła z armatury i kafelków.

Zastosowanie: Po za powierzchniami wrażliwymi na działanie kwasu, takie jak np. marmur, środek można stosować do wszystkich nadających się do ścierania powierzchni.

Dawkowanie: 100ml. na 10l. wody. W przypadku silnego zabrudzenia nałożyć niewielką ilość środka bezpośrednio na ściereczkę - pamiętaj o dokładnym spłukiwaniu czyszczonych powierzchni.

Skład:  >30% woda; 15-30% ekologiczny ocet, <5% tenzydy cukrowe (niejonowe substancje powierzchniowo czynne), Cytrynian. Tenzydy (substancje powierzchniowo czynne) są pochodzenia roślinnego.

Produkt certyfikowany przez ECOCERT Sas F.32600.

Ostrzeżenie!

Produkt należy trzymać poza zasięgiem dzieci! W przypadku zetknięcia ze śluzówkami lub oczami natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza, pokazując opakowanie.

Ilośc :1000ml.

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy