Waga produktu: 0.3 kg
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: Sodasan

Ekologiczne mydło wyprodukowane z olejków roślinnych pochodzących z ekologicznyhc upraw, przeznaczone jest do usuwania plam ze wszystkich rodzajów tkanin. Usuwa wiele rodzajów zabrudzeń takich jak plamy z trawy, krwi i owoców.

Zastosowanie: Nanieść środek na plamę. W zależności od stopnia zabrudzenia pozostawić na kilka - kilkanaście minut, a następnie wyprać jak zwykle w pralce. W przypadku delikatnych tkanin proponujemy zapierać ręcznie. W przypadku dużych plam można dodać około 30ml. do cyklu głównego bezpośrednio do pralki.

Skład: > 20% mydła potasowego, na bazie olejków roślinnych wyprodukowanych w kontrolowanych uprawach ekologicznych, 8 – 10% żółci wołowej, 5 – 10% alkoholu (etanol), 2 – 5% gliceryny, 0 -2 % soli kwasu cytrynowego, 0 -2 % olejki eteryczne.

Ilość: 300 ml.

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.