Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.25 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
EAN: 4019886200325
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Ta wyjątkowa mieszanka eterycznych olejków drzewa sandałowego i olejku pomarańczowego nadaje każdemu pomieszczeniu świeżości i witalności.

Ekologiczny odświeżacz powietrza w szklanym flakonie. Dzięki dołączonym patyczkom, można dostosować intensywność zapachu w pomieszczeniu do swoich potrzeb. Subtelny, zmysłowy i naturalny zapachy cytryny. Elegancko zapakowane w szklane butelki z dodatkiem patyczków z drewna bukowego:
- czyste olejki eteryczne;
- bez składników syntetycznych;
- na bazie certyfikowanego organicznego alkoholu.

Zastosowanie: zdejmij drewnianą nakładkę, oraz zaślepkę ze szklanej butelki. Następnie wkręć z powrotem drewnianą nakładkę i włóż patyczki do butelki. Jak tylko patyczki nasączą się esencją zapachową, postaw ten odświeżacz w pomieszczeniu, a delikatnie przyjemny zapach zacznie się rozwijać.

Składniki INCI: alcohol denat., parfum, limonene, linalool, citral, potassium citrate

Składniki: bioalcohol*, perfume, limonene**, citral**, linalool**, citrate

* z upraw ekologicznych

**jako składnik olejków eterycznych

 

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy