Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.25 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
EAN: 4019886200318
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Zainspirowani naturą stworzyliśmy nową linię ekskluzywnych zapachów z patyczkami SODASAN są to wyjątkowo wyszukane a zarazem zmysłowe nuty zapachowe zamknięte w eleganckich szklanych butelkach z dodatkiem drewnianych patyczków. Zarówno nakrętka jak i drewniane patyczki wykonane są wyłącznie z drzewa bukowego z certyfikowanych upraw FSC (pierwszy i obecnie najbardziej rozpoznawalny globalny system certyfikacji lasów i produktów drzewnych). Naturalne zapachy SODASAN zmysłowo przenikają otaczającą przestrzeń, delikatnie wypełniają pomieszczenia pięknym zapachem, przywołując wspomnienia z różnych zakątków świata.

SODASAN SENSES LAVENDER to delikatny, uspakajający, kojący zapach, który relaksuje i odpręża, przywraca wspomnienia ciepłego, letniego wieczoru Prowansji. 

Wyszukane a zarazem zmysłowe nuty zapachowe zamknięte w eleganckich szklanych butelkach z dodatkiem drewnianych patyczków. Zarówno nakrętka jak i drewniane patyczki wykonane są z drzewa bukowego z certyfikowanych upraw FSC.

Naturalne zapachy SODASAN delikatnie wypełniają pomieszczenia pięknym zapachem, przywołując wspomnienia z różnych zakątków świata.

 


Zastosowanie:
Zdejmij drewnianą nakładkę, oraz zaślepkę ze szklanej butelki. Następnie wkręć z powrotem drewnianą nakładkę i włóż patyczki do butelki. Jak tylko patyczki nasączą się esencją zapachową, postaw ten odświeżacz w pomieszczeniu, a delikatnie przyjemny zapach zacznie się rozwijać.

Cechy:

  • naturalny i przyjemny zapach
  • czyste olejki eteryczne z rolnictwa ekologicznego
  • kojący, równoważący, relaksujący
Instrukcja bezpieczeństwa:

 Pojemność: 200 ml

  • Produkt wysoce łatwopalny.
  • Może powodować odczyny alergiczne skóry.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • W przypadku połknięcia: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub z lekarzem. 
  • W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Składniki: >30% ekologiczny alkohol, <5% perfumy, linalool, limonene, geraniol, citrate
Składniki INCI: alcohol* denat parfum, linalool**,limonene**, geraniol**, potassium citrate

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy