Wczytuję dane...
Model: SO-20006,
Waga produktu: 0.25 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
EAN: 4019886200066
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Produkt przeznaczony jest do poprawienia zapachu powietrza w domu oraz w miejscu pracy. Popularny wśród osób, które świadomie dbają o środowisko naturalne.

Właściwości:

Ekologiczny odświeżacz powietrza Rose różany ma kształt szklanego flakonika, który zamykany jest zakrętką z drewna bukowego pochodzącego z leśnych upraw certyfikowanych FSC. Dołączone do produktu specjalne ekologiczne patyczki również wykonane są z tego drewna. Za ich pomocą można ustalać intensywność zapachu. Zwiększenie ilości patyczków w pojemniku spowoduje, że zapach będzie bardziej wyczuwalny. Odświeżający, piękny różany zapach inspirowany jest naturą. Doskonale orzeźwi zmysły na wiele godzin. Naturalny produkt stworzony został wyłącznie z ekologicznych składników. Nie zawiera w sobie żadnych konserwantów ani środków chemicznych. Wolny jest również od modyfikacji genetycznej. Osoby borykające się z alergiami przed zakupem odświeżacza powinny upewnić się, że nie wpłynie on na podrażnienie oraz wywołanie reakcji alergicznej. Ekologiczne środki czystości wyróżniają się ładnym zapachem.

Naturalny zapach tworzą czyste olejki eteryczne.

Składniki: >30% ekologiczny alkohol, <5% perfumy, linalool, limonene, geraniol, citrate
Skład INCI: alcohol* denat., parfum, citronellol, geraniol**, linalool**, citral**, eugenol, potassium citrate 

Zawiera cytral. Może wywoływać reakcje alergiczne.

*produkt rolnictwa ekologicznego
**jako składnik olejków eterycznych

 

Zastosowanie: 

Po wyjęciu zakrętki z flakonika, usunąć zabezpieczający plastik, a potem znów przykręcić zakrętkę. Włożyć patyczki z drewna bukowego do środka przez specjalnie przystosowany do tego otwór. Muszą zanurzyć się w olejku zapachowym. Co jakiś czas przekręcać patyczki, aby utrzymać intensywność zapachu. Produkt jest łatwopalny, powinien być umieszczony z dala od miejsca, w którym mógłby ulec zapłonowi. Może wywołać reakcję alergiczną. Przechowywać w miejscu niewidocznym dla dzieci.

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy