Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 0.75 l
Cena jednostkowa: 43.87 PLN
EAN: 4019886045070
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Sodasan

Specjalnie zbilansowany środek do prania wełny firmy Sodasan posiada wartość pH poniżej 7. W przeciwieństwie do innych, alkalicznych środków do prania nie wywoła procesu filcowania się włókien napęczniałych pod wpływem zasad, dzięki czemu ochroni przed zniszczeniem te wyjątkowo delikatne tkaniny. Dodatkową ochroną jest dla nich specjalnie wytwarzana w procesie prania gęsta piana, która amortyzuje tkaniny podczas uderzania ich o wodę. Płyn do prania wełny nie zawiera konserwantów ani żadnych szkodliwych substancji, wolny jest także od modyfikacji genetycznej. Dzięki zastosowaniu w nim wyłącznie naturalnych, pochodzących z certyfikowanych upraw składników jest bezpieczny dla zdrowia. Nie wywoła reakcji alergicznych ani podrażnień skóry. Z tego względu nadaje się także do prania w rękach. Płyn jest biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska.

Wszystkie użyte składniki pozyskiwane są z surowców odnawialnych bądź są substancjami naturalnymi.

Dozowanie:

pranie w ręku 20ml. na 10l. wody;

pranie w pralce 30ml. na cykl. W przypadku silnego zabrudzenia 40ml / na jedno pranie – intensywność działania płynu przynosi dodatkowe oszczędności.

Skład: ok. 30% myjących substancji aktywnych na bazie roślinnej, 0 – 2% olejki eteryczne, lecytyna, alkohol, reszta to woda.

Ilość :750ml.

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy

 

 
 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...