Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
EAN: 4019886024266
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Ekologiczne tabletki do zmywarek "Auto Dish Tabs"25 szt Aby zapobiec osadom z kamienia na naczyniach przy niedostatecznie działających środkach do zmiękczania wody w zmywarce, tabletki SODASAN "Auto Dish Tabs" zawierają nowoczesną ochronę przed kamieniem, tak zwane poliaspartany. Zmiękczają one wodę tak skutecznie, że można zrezygnować z dodatku fosforanów (konwencjonalne tabletki do zmywarek zawierają do 50% fosforanów). Poliaspartany występują także w naturze jako sekwencje polipeptydowe, np. w skorupkach muszli lub ślimaków. Ich rozpad w ściekach odbywa się szybko, ponieważ poliaspartany występują i są znane w naturze już od milionów lat.

Zastosowanie: Włożyć jedną tabletkę do zbiornika na tabletki w zmywarce i uruchomić program zgodnie z instrukcją producenta urządzenia.

Używać dwóch tabletek na raz tylko w przypadku dużego zabrudzenia naczyń. Nie stosować do kryształu ołowiowego, ręcznie malowanej porcelany ani srebrnej zastawy stołowej. S

Zastosowanie: Wypakuj z folii i włóż tabletkę do pojemnika na tabletki w zmywarce po czym uruchom program. Używać dwóch tabletek na raz tylko w przypadku dużego zabrudzenia naczyń.

Nie używać do kryształu ołowiowego, ręcznie malowanej porcelany ani srebrnej zastawy stołowej.

W celu uzyskania perfekcyjnych rezultatów, dodaj środka nabłyszczającego „Clear Rinse”.

Skład: >30% krzemiany, 10-20% nadtlenowęglan sodowy, 5 -10% polimeryczne związki białkowe, 5-10% cytryniany

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy