Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 1.5 l
Cena jednostkowa: 26.60 PLN
EAN: 4019886015066
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Sodasan

Uniwersalny płyn do prania, COLOR LIMONKOWY jest płynem, przeznaczonym do tkanin kolorowych i białych, nie zawiera żadnych środków wybielających, dzięki temu chroni włókna oraz kolory pranych tkanin. Jego skład idealnie nadaje się do prania w twardej wodzie. Efektywnie pierze jednocześnie zmiękczając wodę. W przypadku intensywnego zabrudzenia dodaj do prania Środek wybielający SODASAN.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych produktów płynnych środek do prania SODASAN "Color - detergent" nie zawiera żadnych syntetycznych tenzydów jako substancji piorących, w zamian w jego składzie znajduje się mydło roślinne wytwarzane z olejów roślinnych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

pojemność : 1,5 l

Skład (INCI): >30% woda, 5 – 15% mydło roślinne* (anionowe środki powierzchniowoczynne), cukrowe związki powierzchniowo czynne (tenzydy niejonowe), <5% cytryniany, soda, alkohol* (etylowy), siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymany z oleju kokosowego (tenzydy anionowe), gliceryna*, środki zapachowe, citral, limonen. *10% wszystkich składników jest pochodzenia ekologicznego

Sposób użycia/wskazówki prania:

Przed praniem należy zapoznać się z informacjami umieszczonymi na metkach ubrań i tkanin, i postępować zgodnie ze wskazaniami umieszczonymi przez producenta dotyczącymi sposobu prania.

Płyn jest odpowiedni zarówno do prania automatycznego jak i ręcznego ręcznego niemal wszystkich rodzajów tkanin białych i kolorowych. Temperatura wody od 40 do 90 stopni. Wyjątek stanowią wełna i jedwab do prania których zalecany jest Płyn do prania wełny i delikatnych tkanin.

Wydajność: wystarcza na 20 prań przy średniej twardości wody i normalnym zabrudzeniu tkanin.

Dozowanie: dokładne dozowanie zależy od poziomu twardości wody i stopnia zabrudzenia tkanin. Szczegóły znajdują się na opakowaniu. W przypadku wyjątkowo silnych zabrudzeń zalecane jest użycie Wybielacza i odplamiacza Sodasan. 

Informacje dodatkowe:

Najlepiej zużyć: w ciągu 24 miesięcy od otwarcia.

Uwaga: produkt może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na oczy.

Instrukcja bezpieczeństwa: produkt należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku skórnej reakcji alergicznej zmienione miejsce należy przemyć dużą ilością wody z mydłem. W razie dostania się do oczu należy przez kilka minut przepłukiwać oko wodą. Jeśli w oku była soczewka trzeba ją wyjąć, jeśli można to łatwo zrobić i nadal płukać oko. W przypadku każdej reakcji alergicznej i sytuacji niebezpiecznej, takiej jak spożycie środka lub dostanie się go do oka, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem lub ośrodkiem odpowiedzialnym za leczenie zatruć.


Produkt certyfikowany  przez:


Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny NCP powstają bez testów na zwierzętach, mikroplastiku czy petrochemii. Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...