Wczytuję dane...
Model: D 362
Zawartość opakowania: 1 l
Cena jednostkowa: 42.00 PLN
EAN: 4007547305403
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Sonett

Bezzapachowy płyn do prania tkanin z wełny i jedwabiu. Odpowiedni do prania ręcznego i automatycznego, w temperaturach do 40ºC.

Bazę płynu stanowi najwyższej jakości mydło z pochodzącej z kontrolowanych upraw biologicznych i tłoczonej na zimno oliwy z oliwek – łagodnie myjące i przywracające naturalną gładkość i miękkość wełny oraz jedwabiu. Zmydlony wodorotlenkiem potasu olej rzepakowy dodatkowo zwiększa myjące właściwości płynu. Rzepak - obok lnu i słonecznika - należy do nielicznych w umiarkowanym klimacie Europy Środkowej roślin oleistych, stosowanych do ekstrakcji oleju o biologicznej jakości. Otrzymywany w wyniku fermentacji skrobi roślinnej, otrzymywanej z ziemniaków i kukurydzy, pozwala zachować płynną konsystencję mydła, jednocześnie zwiększając jego moc rozpuszczania tłuszczów. Cukier, olej kokosowy i skrobia stanowią bazę tensydów roślinnych, stosowanych w celu zmiękczenia wody i zapobiegania osadzania się złogów wapiennych na bieliźnie. Płyn jest szczególnie łagodny dla skóry - odpowiedni do skóry wrażliwej i alergicznej.

Nie zawiera olejków eterycznych ani żadnych innych substancji zapachowych.

Zastosowanie:. Pranie automatyczne (wsad 5kg) : Stopień twardości wody I i II: 60 ml Stopień twardości wody III i IV: 90 ml Płyn należy dodać do odpowiedniej przegródki w szufladce pralki (nie bezpośrednio na suchą tkaninę). Pranie ręczne: 15-30 ml na 5 l wody

Pojemność: 1000 ml

Skład: woda, mydło potasowe*, C8-16 poliglukozyd alkilowy, alkohol, cytrynian potasu.

Skład wg EC 648/2004: Aqua, Potassium Soap*, Alkylpolyglucoside C8-16, Alcohol, Potassium Citrate.

Produkt certyfikowany przez:

    

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny. Nie zawiera surowców pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników, konserwantów czy środków zapachowych, chloru, fosforanów, wybielaczy optycznych czy składników pochodzących z martwych zwierząt. Produkt wegański.

Producent: Sonett OHG, Niemcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...