Wczytuję dane...

Urtekram

Urtekram to duński producent kosmetyków organicznych najwyżej jakości. Posiadają one certyfikat Ecocert GREENLIFE, którego otrzymanie uwarunkowane jest spełnieniem bardzo rygorystycznych wymogów.

Wszystkie produkty pielęgnacyjne Urtekram pozbawione są parabenów i syntetycznych konserwantów, zakłócających działanie układu hormonalnego, składników ropopochodnych, syntetycznych tłuszczów i olejów, perfum, przeciwutleniaczy, sztucznych plastyfikatorów oraz silikonów.

Surowiec przynajmniej w 95% jest pochodzenia naturalnego, a min. 95% składników roślinnych pozyskano z upraw organicznych, dzięki czemu nie zawierają one metali ciężkich, pestycydów, węglowodorów, dioksyn, azotanów i GMO. 

W procesie produkcji firma Urtekram dba o środowisko naturalne i rozsądną gospodarkę odpadami, a jej opakowania nadają się do recyklingu. Filozofia firmy Urtekram opiera się na założeniu, że nie tylko odpowiednio dobrana żywność, ale także składniki pochłaniane przez skórę podczas pielęgnacji mają znaczenie dla zdrowia organizmu. Dlatego jej kosmetyki są czyste i bezpieczne - mogą być one rekomendowane dla osób z alergiami i problemami skórnymi, a także dla dzieci, kobiet w ciąży.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów