Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: Weleda

Pielęgnuje i rozluźnia. To najwyższej jakości naturalny produkt na bazie łagodnego olejku migdałowego. Dzięki jego wyjątkowej kompozycji przeznaczony jest do rozluźniającego masażu brzuszka niemowlęcia. Zawarte w nim olejki eteryczne z majeranku, rumianku rzymskiego i kardamonu wspomagają procesy trawienia. Łagodnie pielęgnujący masaż brzuszka z użyciem olejku może zapobiegać nieprzyjemnym dla dziecka gazom. Regularne stosowanie olejku pomaga dziecku wejść w stały rytm dnia codziennego, jakiego dziecko potrzebuje do prawidłowego rozwoju.

Do pielęgnacji i masażu ciała niemowląt polecamy nieperfumowany olejek roślinny z nagietkiem firmy WELEDA.

Instrukcja masażu:

masaż należy przeprowadzać w ogrzanym pomieszczeniu, zwracając uwagę na to, aby dłonie nie były chłodne (chłodne dłonie i przedramiona należy przed masażem ogrzać w ciepłej wodzie) Niewielką ilość olejku do pielęgnacji brzuszka niemowląt rozgrzać na dłoni, a następnie masować zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara okolicę wokół pępka dziecka.

Położne zalecają, aby ten spiralny masaż zakończyć ruchem sięgającym okolicy lewego uda dziecka. Technika ta zalecana jest za względu na jej relaksacyjne działanie oraz przy wzdęciach. * przy użyciu butelkę należy trzymać w pozycji pionowej; nie wstrząsać.

Skład: olej migdałowy, mieszanina naturalnych olejków eterycznych.

Pojemność: 50ml

Produkt certyfikowany przez:


Informacje dodatkowe: Certyfikowany kosmetyk naturalny z częściową zawartością surowców z upraw ekologicznych (NaTrue*). Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, olejów mineralnych i pochodnych, syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Nie testowany na zwierzętach. Produkt wegański.

Producent: WELEDA AG, Szwajcaria. Wyprodukowano w: D-Schwäbisch Gmünd, Niemcy