Wczytuję dane...
Yogi Tea

YOGI TEA® to harmonijne mieszanki ziół i przypraw, bez dodatku czarnej herbaty, których receptury oparte są na liczącej tysiące lat hinduskiej nauce o życiu Ajurwedzie. Herbatki YOGI TEA® są bezkofeinowe – mogą więc służyć całej rodzinie. Dodają energii i harmonizują. Podane na gorąco pachną i smakują wyśmienicie. Schłodzone – dodatkowo orzeźwiają. W wygodnej formie ekspresowej oferowanych jest 41 rodzajów herbatek YOGI TEA® Cztery z nich są także dostępne jako mieszanki grubiej mielonych przypraw i ziół przeznaczonych do gotowania. Można je także przygotowywać w ekspresie do kawy. Najlepiej smakują z odrobiną mleka i cukru lub miodu – według upodobania. Na specjalne okazje polecamy dodanie soku owocowego lub przystrojenie filiżanek pełnych YOGI TEA® bitą śmietaną posypaną szczyptą cynamonu. Smacznego!

YOGI TEA® - EKOLOGICZNE HERBATKI BEZ ŻADNYCH SZTUCZNYCH DODATKÓW Herbatki YOGI TEA® • gaszą pragnienie czarując smakiem i aromatem • rozjaśniają umysł • uspokajają, gdy chcesz się wyciszyć • kołyszą do snu, gdy potrzebujesz wypoczynku • bronią przed chorobą • oczyszczają ciało i umysł • są pyszne!

RODZAJE HERBAT YOGI TEA®

KLASYCZNE Herbaty, które smakiem i aromatem wyczarowują magiczne miejsca, od hinduskich świątyń po podnóża Himalajów i strzeliste piramidy Egiptu. Wywodzące się z tradycji hinduskiej wysmakowane mieszanki ziół i przypraw, które budzą zmysły i pozwalają delektować się smakami odległych krain. Kardamon, cynamon, goździki, imbir i czarny pieprz to podstawowe składniki herbat YOGI TEA® ® i właśnie one tworzą Classic Cinnamon Spice, czyli herbatę Klasyczną, wciąż jedną z najbardziej lubianych mieszanek YOGI TEA® ®, która popularność zawdzięcza nie tylko swym walorom smakowym, ale i dobroczynnemu działaniu. Kardamon wspomaga trawienie, cynamon działa dobrze na kości, goździki świetnie wzmacniają system nerwowy, imbir pomaga pozbyć się zmęczenia a czarny pieprz ma własności oczyszczające krew. Każdy z osobna działa i smakuje doskonale, a wszystkie razem – to pokusa, której warto ulec!

MIĘTOWE parada smaków z miętą w roli głównej

CZAJ to trzy rodzaje herbat YOGI TEA® ®, których receptury powstały z połączenia tradycji hinduskiej i chińskiej. Ich początki sięgają ponad pięć tysięcy lat w przeszłość, kiedy to, jak mówi legenda, chiński cesarz Shen Nung odkrył zalety picia naparu z liści czarnej herbaty i podzielił się swym odkryciem z gośćmi z Indii. Tradycyjny hinduski gorący napój, który stanowiło mleko z dodatkiem cukru, imbiru, kardamonu i innych przypraw wzbogacono o dodatek czarnej herbaty. Tak powstał napój znany jako czaj. Dziś możemy delektować się jego szczególnym smakiem w trzech idealnie zharmonizowanych formułach

TAO Taoizm ma swój początek i koniec w naturze, w przekonaniu o jedności wszystkich aspektów życia - Yin i Yang. Chińska tradycja i mądrość zainspirowały powstanie zestaw pięciu nowych herbat YOGI TEA® ® – Tao.

STAROŻYTNE RECEPTURY sprawdzone działanie i wykwintny smak w harmonijnie zestawionych mieszankach ziół i przypraw YOGI TEA® ®. Wielowiekowe doświadczenie mistrzów Ajurwedy wykorzystane w mieszankach, które • wspomagają odporność i trawienie, • ułatwiają oczyszczanie i relaksację, • dodają energii, • przywracają radość życia.