Wczytuję dane...
Model: ALM 14750
Zawartość opakowania: 0.75 l
Cena jednostkowa: 44.00 PLN
EAN: 4019555700019
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Almawin

Płyn do prania tkanin kolorowych i delikatnych na bazie substancji aktywnych z orzechów piorących oraz mydła roślinnego.

Dzięki skuteczności saponin z orzechów piorących nie zawiera oleju palmowego. Odpowiedni do prania tkanin bawełnianych, syntetycznych i mieszanych, w temperaturach 20°-60°C. Delikatne działanie i zmiękczające właściwości orzechów indyjskich sprawiają, że nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków zmiękczających.

Harmonijna kompozycja wyciągu z orzechów piorących, mydła roślinnego na bazie olejów roślinnych z dodatkiem łagodnych tensydów cukrowych, otrzymanych z kartofli, kukurydzy, trzciny cukrowej i/bądź buraków cukrowych, oraz siarczanów alkoholi tłuszczowych na bazie olejów roślinnych - posiada wyjątkowe właściwości usuwające z tkanin zabrudzenia organiczne, chroniące włókna i nie powodujące podrażnień skóry.

Dzięki zawartości soli sodowej kwasu bursztynowego, płyn doskonale nadaje się do prania w wodzie o każdym stopniu twardości. Kwas mlekowy, otrzymany w wyniku fermentacji melasy cukrowej, zmiękcza wodę w niskich temperaturach oraz pozwala zachować właściwe pH skóry dłoni. Proteiny pszeniczne chronią skórę dłoni podczas prania ręcznego. Pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych olejki eteryczne z eukaliptusa, limonki i werbeny nadają praniu delikatny, świeży zapach.

Wszystkie substancje aktywne ulegają biodegradacji. Płyn nie zawiera enzymów, oleju palmowego ani technologii genetycznych. Testowany dermatologicznie. Ponad 95% składu opakowania pochodzi z recyklingu.

Dozowanie: W nakrętkach (1 nakrętka = 30 ml)

Stopień twardości wody Pranie lekko zabrudzone   Pranie średnio zabrudzone   Pranie mocno zabrudzone  
MIĘKKA 1 1 1,5
ŚREDNIA 1 1,5 2
TWARDA I BARDZO TWARDA 1,5 2 2,5

Pojemność: 750 ml

Skład: mydło z oleju roślinnego*, wyciąg z indyjskich orzechów piorących, zapach (olejki eteryczne z werbeny, limonki i eukaliptusa), limonen, cytral, geraniol, linalol, woda, etanol, sól sodowa kwasu cytrynowego, soda, kwas mlekowy, guma ksantanowa, kwas cytrynowy, proteiny pszeniczne. 

* z kontrolowanych upraw biologicznych
100% składników jest pochodzenia naturalnego. 

Produkt certyfikowany przez:

  

Informacje dodatkowe: 

  • Certyfikowany produkt ekologiczny (Certisys, Eco Garantie®).
  • Produkt wegański


AlmaWin to ekologiczne, przyjazne środowisku środki czystości o delikatnym zapachu, przeznaczone do prania, zmywania naczyń oraz sprzątania, o doskonałej jakości i efekcie czyszczącym. Aktywne składniki myjące na bazie tłuszczów i olejów roślinnych oraz najwyższej jakości surowce naturalne bez dodatku wypełniaczy, fosforanów, wybielaczy optycznych, chloru, parabenów, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników czy konserwantów sprawiają, że produkty AlmaWin są wyjątkowo przyjazne dla skóry i nie obciążają środowiska naturalnego, ulegając całkowitej biodegradacjiAlmaWin nie stosuje technologii genetycznych ani nie wykonuje testów na zwierzętach. 
Produkty AlmaWin otrzymały belgijski certyfikat Eco Garantie. Wszystkie produkty AlmaWin posiadają pozytywną opinię dermatologiczną.

Producent: AlmaWin® Reinigungskonzentrate GmbH, Niemcy.