Wczytuję dane...

Logona

Logona to niemiecka firma uznawana za pioniera w produkcji kosmetyków naturalnych .

Kosmetyki naturalne Logona certyfikowane przez BDIH, z zawartością czystych ekstraktów ziołowych oraz olejków eterycznych – wspomagają skórę w przywróceniu i zachowaniu jej naturalnych funkcji fizjologicznych. I tak np. tłusta skóra nigdy się nie znormalizuje jeśli będziemy ją regularnie – przy pomocy syntetycznych kosmetyków wysuszać.

Naturalne kosmetyki Logona, w przeciwieństwie do kosmetyków pochodzenia chemicznego, zaopatrują skórę w odpowiednią ilość tłuszczu, sygnalizując jej, że posiada już ona wystarczającą rezerwę i żaden gruczołów łojowych nie musi go już więcej produkować.

Sucha skóra będzie „leniwa i nie da z siebie nic”, jeśli syntetyczne kosmetyki dostarczać jej będą zbyt dużo tłuszczu i wilgotności. Dlatego też wyważone receptury kosmetyków naturalnych Logona „zmuszają skórę do pracy”, m.in. w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności.

Wszystkie produkty Logony są wytwarzane tylko z takich surowców, których głównym zadaniem jest utrzymanie jak najlepszego stanu naszej skóry.

Wywodzą się one z czysto naturalnych substancji i nie zawierają:

• Żadnych syntetycznych środków konserwujących • Żadnych syntetycznych substancji zapachowych

• Żadnych syntetycznych barwników

• Żadnych substancji pochodzących z ropy naftowej

• Żadnych roślin modyfikowanych genetycznie Logona nie prowadzi testów na zwierzętach, a wszystkie zastosowane substancje są zadeklarowane na opakowaniu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów